Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha csak ócsárolni tudtok...

Ha csak ócsárolni tudtok másokat és nem tudtok normális választ írni, miért léptek fel?

Figyelt kérdés
Ócsárolással érzitek jól csak jól magatokat? Akinek fáj a feje, az mennyen szedjen hangyát! Tisztelet a kivételnek!

2014. ápr. 29. 23:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
kérdező, én azt látom, itt csak neked van problémád.
2014. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. Ez a "szedjen hangyát!" tetszett:D Tudod, mindenhol vannak ilyen emberek, furcsa lenne ha pont itt nem lennének. Ez van sajna.
2014. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igaza van a kérdezőnek. Lassan már nincs olyan topik, ahol ne menne az ócsárolás, mindezt töredék infók alapján, pláne akkor, hogyha vkinek a véleménye/válasza elmer térni a többség véleményétől/válaszától, csak mert felmeri vállalni saját magát, akkor is, ha esetleg az adott vélemény valóban nem teljesen jó meglátás.

Arról nem is beszélve, hogy a többésnek nulla emtápiájuk és felelősség érzetük van, holott ez is egy közösségi oldal, és csak mert szabadabban lehet mozogni, attól még kicsit elgondolkozhatnának magukon egyesek. Persze én is hozzá tenném, hogy tisztelet a kivételnek.

Az meg rossz duma, hogy hát istenem, sz@rni rájuk, meg az lenne a fura, ha nem lenne ilyen...pont így fajulnak el a dolgok.

2014. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Na, most például éppen te ócsároltad az egész világot. Azért mert nem feküdt be mindenki úgy ahogy te parancsoltad? Beszóltak valami retardált kérdésed miatt, amire a google első találatként választ dob? Kicsit legyél asszertívebb, legalább akkor, amikor te kérsz segítséget másoktól. Ha elkezdesz gyűlölködni, azzal csak pozitív visszacsatolást generálsz azoknak akik ártottak neked, hiszen látják, hogy

1. tényleg egy idióta vagy

2. sikeresen trollkodtak


Szerintem normális kérdésre 90%ban normális válaszok születnek. A tartalommal persze lehet vitatkozni, pláne ha fáj az igazság, de ez nem a válaszadók hibája, hanem önértékelési zavar.

2014. ápr. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Mivel ócsáróltam, vagy épp a kérdező mivel ócsárolt? Azzal, hogy visszamert vágni, vagy én azzal, hogy elmertem mondani az ilyen emberekről én is a véleményemet? :D

Hihetetlen, hogy van még az a kategória, aki azt hiszi, ha homokba dugja a fejét, és nem lép semmi ellen fel, pl. egy ilyesmi ellen azzal ő a bölcsebb, aki meg megmer mozdulni az meg ugyanolyan idióta stb., mint akik ellen fellép.

2014. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egy gondom van: NEM TUDOM MIRŐL VAN SZÓ! Egyik-másik kérdező felfoghatná már, hogy nem megy így semmire, sem ő, sem senki. Oviban talán nem gáz ez, hogy a vakvilágba csak úgy, mert fáj valami, kikiáltjuk a semmit, aztán jól ki van adva. De röhej, hogy még egy ilyen abszolút modulálatlan felvetésre is jönnek konkrét gondolatok. Amik jöjjenek, nincs is baj azzal, csak épp ez arra mutat rá, hogy a konkrét kérdésekre adott válaszhalmok is bajosan értékelhetők hasznosnak, ha ilyen szinten magát teszi bele mindenki a replikájába és nem marad a tárgynál, hanem az egyszeri válaszoló is csak kiad, a kérdés csupán ürügyként szolgál, hogy amentén ő is fújja a magáét, nem zavartatva magát, ha a tanács előnytelenségére is válhat a kérdezőnek. Mert hát minden válasz egy önérvényesítés is a világ felé egyben. A kérdező meg sok esetben nincs azon a szinten, hogy különválassza: mi a válaszoló maga által adott haszontalan többlete a kérdéséhez, mi pedig a hasznos többlet, mi pedig a konkrét tárgynak szóló üzenet. Ha tudná, meg sem születne a kérdés. Erre írta valaki, hogy itt egymást hülyítik az emberek. Nekem meg ettől fáj a fejem.
2014. ápr. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A "mennyen"-t helyesen "menjen"-nek írjuk. Tanulj inkább netezés helyett!
2014. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Na mesélj, ki gázolt bele a törékeny lelkedbe?
2014. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6: talán, azért fáj a fejed ettől, mert olyan okosnak hiszed magad, meg bölcsnek, hogy a vakságodtól nem látod mi is van! Ahogy leírtad, hogy nem tudod miről is van szó, de azért elkezdtél pontosan és pont úgy viselkedni, ahogy te magad is szintén írtad. Nem oviban, vagyunk? Valóban nem, épp ezért kéne elfogadni mások véleményét, nagy okoskodások, ócsárolások, és kioktatások helyett.
2014. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9, drága, megpendítettem egy problémát, mely igen széles körben képviselteti magát, kevés az a kérdés, ahol ne ütné fel fejét. Nagyon nem az ment át, amit szántam. Nem vagyok rest kételkedni szövegértelmezési képessegeidet illetően sem, bizony, ilyen gonosz vagyok. Megjelölnéd nekem kérlek, miben volt pont olyan a viselkedésem, mint amiről írtam? El kellene kezdeni érzelmek helyett gondolatokkal gondolkodni. Van, akiknek megy. Nem ócsároltam senkit, nem hiszem magam semmilyennek, felvázoltam egy jelenséget, amelyet láthatóan nem akarsz vagy nem tudsz látni, így a benned keltett érzelmi vetületek dominálnak. Ha nem érted amit olvasol, inkább ne reagálj, ennek így semmi teteje.

Bízom abban, hogy közösen tudunk azért valamit előrelépni, ugyanis - még ha első blikkre neked nem is jön le - a kérdező kérdésének ez is része: elviszik az érzelmek az egész témát igen gyakran. Jó példa erre a te páldád: beleéreztél valamit, már is támadsz a vélt támadásra.

Az eredeti kérdésre lehet az a válasz, hogy sokan trollkodni jönnek fel, feszültséget levezetni, nem újkeletű a jelenség és én nagyon nem is pártolom. Ezek az emberek/gyerekek nem tanulták meg kultúrált módon levezetni a stresszüket, nem találták meg semmiben igazán önmaguk, így bármi sérelem vagy felgyülemlettség van, az máson csattan. Büntetni kellene szerintem ezt, nevelődjön kicsit a nép, érjen. Ám ez marad fantazmagória.

2014. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!