Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy ne untassam...

Mit tegyek, hogy ne untassam az embereket a mondandóimmal?

Figyelt kérdés

Nincs sok haverom, kevés emberrel beszélhetek és főleg interneten írásban. Úgy veszem észre, hogy általában azt a kevés embert is untatom a témáimmal csak. Amikor ilyen válaszokat kapok, hogy aha, értem, akkor csak erre tudok gondolni, ezek a válaszok nem mutatnak túl nagy érdeklődést.

De valamiért egyszerűen nincs téma, amiről el lehetne beszélgetni. Jó vannak pl. a filmek, de nem lehet azokról órákig beszélgetni. Zenékről se, maximum pár perces téma.

És velem nem történik túl sok dolog amiről mesélhetnék nekik, a hobbim az időjárás, fényképezés nem túlzottan érdekli őket.

Mit tehetnék hogy jobban érdekeljem őket, mit lehetne tenni ebben a helyzetben? És mi lehet a baj?


2014. aug. 25. 19:08
 1/6 anonim válasza:
Talán megkéne próbálnod olyan témát felhozni ami õket is erdekli..
2014. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És honnan tudjam mi az?
2014. aug. 25. 19:37
 3/6 anonim válasza:
Kérdezd meg tõlük. Vagy hozz fel több témát, és amelyik érdekli õket arról kezdj el beszélni..
2014. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De igazából ha egy olyan emberrel beszélek akit mondjuk a futball érdekel, a futballról próbálok vele beszélgetni, velem még arról is tök unottan beszél, hiába érdekli. Meg egy biciklis gyerekkel a biciklizésről de hiába mert akkor is tök unott. Ez többször előfordult már.
2014. aug. 25. 19:42
 5/6 anonim válasza:
beszélj velük olyanokról akkor, amilyen témát õk hoznak fel.. persze csak ha van ilyen
2014. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire vagy bőbeszédű, de nem lehet, hogy hagynod kellene őket is kibontakoztatni? Nekem szerencsére őszinték a haverjaim, sokszor ha már régóta be nem áll a szám akkor finoman jelzik, hogy mostmár megszüntethetném magam :D Pedig én se gondolnám, hogy bőbeszédű vagyok.

Mondjuk olyan is van, hogy azért írom valakinek, hogy aha, értem, mert élvezem az "előadását", és nincs kérdésem.

2014. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!