Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék megismerni új...

Hogyan tudnék megismerni új embereket, hogy kicsit "feltöltődhessek"? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A következő helyzetbe kerültem: 6 együtt töltött év után a barátnőm lecserélt egy másik férfira. Ez történt már vagy másfél hónapja, már sikerült rendeznem magamat (úgy-ahogy), azonban rá kellett jöjjek, hogy ez idő alatt befásultam egy kicsit. Vannak barátaim, azonban ők dolgoznak/elköltöztek messzire és én egy viszonylag alacsony népességű városkában élek, ahol a közbiztonság nem éppen kiemelkedő, így nem igazán van hova kimozdulni, mikor a saját kis köröm nem ér éppen rá.


Szeretnék új embereket megismerni és kicsit feltöltődni, azonban amerre csak nézek, társkereső oldalakat találok és semmi mást. Én viszont most egyszerűen csak kötetlen ismerkedésre vágyom, nemtől és hátsó szándékoktól függetlenül, élőben vagy interneten. Nem kedvelem a különböző diszkókat és hasonló szórakozóhelyeket, ahol a zajtól és a tömegtől nem lehet rendesen a beszélgetőpartnerre fókuszálni, jobban szeretem a kisebb társaságot, vagy az egyszerű kétszemélyes találkozókat.


Jelenleg nem dolgozom, mivel itthon maradtam tanulni, hogy felkészültebben állhassak neki a következő egyetemi féléveimnek, így munkahely kilőve. Milyen internetes oldalakat, applikációkat vagy rendes eseményeket tudnátok javasolni számomra, hogy megismerjek pár új arcot? 21/F



2014. júl. 26. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Jó, hogy felismerted, hogy van egy ilyen igényed, sokan csak vergődnek és nem tudják mi nem tetszik az életben.


Szerintem próbálkozz nyugodtan társkeresőkön, vannak sokan, akik hasonlóan csak ismerősöket akarnak szerezni. SZépen le kell tisztázni a szándékot, innentől kezdve aki máshogy közelít, az magára vessen. Ha ez a módszer nem jön be, akkor én a helyedben keresnék valami sportot vagy más csoportos szabadidőtevékenységet, ahova sok ember jár.

Bp-n ez könnyen megy, rengeteg a lehetőség.


Ha semmiképpen nem akarsz pénzt áldozni rá, menj el önkéntesnek. Jó társaság szokott lenni, kipróbálhatod magad több területen, és megmaradhatsz annál, ami tetszik.


Ha van valami határozott érdeklődési köröd (fotó, természetjárás, focimeccsnézés, autószerelés, bármi) akkor indíts egy facebook oldalt, és ha lesz elég ember, szervezz meg egy offline találkozót / sörözést. Legrosszabb esetben találkozol egy rakás üresfejű bunkóval, és akkor majd tudod értékelni utána az egyedüllétet :)

2014. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!