Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A legjobb barátnőmről van szó...

A legjobb barátnőmről van szó (Nóra), aki egy hónappal kisebb nálam (12/L). Nagyon különbözünk. Én kicsit elutasító, tartózkodó vagyok, míg ő az egész világnak kitálalja magát. És PASIZIK! Ti mit mondtok, mit tegyek? (kérlek olvasd tovább lent)

Figyelt kérdés

Amikor 10 évesen beleszerett egy 11 évesbe,az még rendbe volt,mert a felnőttek és gyerekek is szoktak szerelembe esni.azt gondoltam,hogy én is voltam már szerelmes,de kapcsolat természetesen nem alakult ki a fiúval.Nóra viszont már járt vele,és emiatt ledöbbentem,hiszen csak 10 éves volt!!De hagytam a fenébe,egészen addig,amíg szembe nem jött velem az tcán egy MÁSIK fiúval!!És igen,mostanra,mikor már 12 éves,eljutott 6odik,7edik fiújához!!Ez engem kicsit zavar,na nem mintha féltékeny lennék vagy ilyesmi,de elég furán érzem magam,amikor Nóra arról ábrándozik,hogy a fiú milyen jól csókól,meg ilyenek...Most pedig eljutott odáig hogy egy 16 évessel akar járni!Egy gyerek!!!


Ha valakinek van jó tippje,hogy állítsam meg Nórát,akkor megkéremszépen,hogy írjon választ,mert nem szeretném,hogy Nóra egy kis ri...c legyen...



2014. aug. 29. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Késő?

Mellesleg az a 16 éves sem normális, aki egy 12 évessel kezd ki :D

2014. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelen nála a "járás"?
2014. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj beszélni vele, hogy várjon még pár évet, mert így nagyon meg fogja bánni.és ha gyakrabban vált fiút mint bugyit akkor magányosan fog meghalni, mert egy olcsó ribizli senkinek nem fog kelleni, csak max 1 alkalomra.

Megpróbálhatsz beszélni a szüleivel, hogy tegyenek valamit, szerintem ha felelősségteljesek akkor nem fogják neki engedni.


Ha nem érti meg, vagy még te leszel a szemében a megtestesült gonosz, akkor keress másik barátnőt.Majd ha rájön hogy így senki nem fogja komolyan venni, leállítja magát.

2014. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyerek szerelem !! Majd elmúlik...10-12 évesen komoly kapcsolatról vagy járásról szó sincs!! A kislányt meg majd megnézem én 5 év múlva!!
2014. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hamar szeretne felnőni. Mondd, hogy élvezze ki a gyerekkort, és majd 2-3 év után „pasizzon”. :)
2014. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A járás nála azt jelenti,hogy a fiújaival nyalják falják egymást,de Nóra agya asszem visszafele fejlődik,mert mostanában ha mondok neki valamit,akkor kb ennyit válaszol:aha,azta,dedurva,bejó...és igen,ezzel a szókincsét ki is merítettük...:))vagy azt h desexy,és magát is sexy nek tartja,pedig csak egy gyáva,hüle kis ribizli...asszem ott hagyom,csinájon amit akar..:)))A többi az ő baja...:)))
2014. szept. 1. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Erdekelne mi tortent:)
2014. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!