Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátaim pártján állok vagy...

A barátaim pártján állok vagy a pasimén? Normális ez a társasági élet?

Figyelt kérdés
A pasim kicsit idősebb kategóriába tartozik, de az eddigi baráti körömben is vannak korabeliek. 15 hónapja vagyunk együtt.. az elején még megbarátkozott a pasim velük és ők is vele. együtt buliztunk a pasim és a barátaim minden jó volt. Ezután jött egy időszak mikor "elfelejtettek" szólni, hogy mennek bulizni(egyikből sem hiányoztam még amiket ők szerveztek). rá is kérdeztem, azt mondták András miatt..mert nélküle nem megyek úgyse fel, András meg féltékenykedik és részegen nem csípik.(ők is folyton bebasznak). Viszont ha mi hívjuk őket bulizni akkor jönnek és megy a jópofi..facebookon megy a jópofi.. de mikor ők szerveznek bulit..eddig a legjobb bnőm is szólt... viszont ma este egy másik sráctól tudtam meg (aki nem megy) hogy ma is lesz.. és még én voltam a hülye hogy rákérdeztem.. nem érzem már őket így a barátaimnak..szerintem ez a viselkedés nem normális. Szerintetek?
2014. aug. 29. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért én elgondolkoznék a barátaim hozzáállásán.

Hogy egy sem fogja a pártodat, hogy mégis hívjanak már meg Téged is.

Valószínűleg ennyire ellenszenves a barátod nekik.

De miért is? Féltékenykedik?? Neked jó ez a viselkedése?

Remélem, hogy nem...Részegen nem csípik. Akkor bizony nem is igazán viselkedik jól,ami szintén nem vezet párkapcsolati szinten sem előre.

Nem mentség, hogy ők is isznak.

Miért nem mész a pasid nélkül?

Őt nem fogadták el -szerintem jogosan-, és Te önként lemondasz a társaságról? Majd maradsz magányosan, pasi, és barátok nélkül.

Csak úgy csendesen kérdezem: kell neked ilyen "társ"?

2014. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek elsővel. El lehet menni pasi nélkül is bulizni... Engem is idegesítene ha a barátnőm folyton hozná a barátját
2014. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!