Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem jövök be egy lánynak...

Miért nem jövök be egy lánynak se kicsit nagydarab srác vagyok kicsit mackó alkatu de nem vagyok ronda, még se kellek egy lánynak seolyan rosszul esik ez nekem. Hogyan próbálkozzka mit tegyek hogy legyen akinek tetszedjek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el tesó sok lány szereti a nagyobb darab srácokat pont a mackó alkatuk miatt,vagy mert azt hiszik hogy az 100%-os biztonság érzeted ad :) ne add fel,ismerkedj és ha úgy látod hogy valamelyik lány érdeklődik irántad vagy szívesen van a közeledbe annál lehet próbálkozni,egyszer tuti összejön ;)
2014. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nők 99%-a szereti a macis pasikat:) Szerintem nincs miért aggódnod.
2014. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Például, ha eddig nem nagyon jártál szórakozóhelyekre, akkor próbáld ki. Kiváló terep a leszólítás és a beszélgetés gyakorlására, még ha valószínűleg nem is itt fogod megtalálni az igazit. Ha mégy az utcán, nyugodtan kérhetsz útbaigazítást egy szép lánytól. Te is ajánld fel a segítséged, ha látsz egy lányt nagy csomaggal. Aztán ismerkedtél már orvosi rendelőben? Nem egy szokásos terep, de az egyik tanítványom volt hogy itt futott össze egy helyes lánnyal (és szerezte meg a számát)! Nagyon jól tudsz gyakorolni még pincérnőkön, eladókon, szórólapos lányokon. Néha előfordul, hogy felhív, vagy becsönget hozzád egy női közvéleménykutató – ne hagyd ki a lehetőséget!
2014. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as válaszát nagyon adom :)A szórakozóhelyek tényleg alkalmasak, én még a kocsmákat tudom ajánlani. Egy kis pia hatására már mindenki felszabadultabb, és könnyebben ismerkedik. Tetszik egy lány, szemezgetsz vele, majd odamész, köszönsz, és meghívod egy italra.

És a többiekkel is csak egyet tudok érteni. Nem bírom a kis pálcika fiúkat. A legjobb ha nagyobb darab és izmos is mellette. Ahogy a barátnőm fogalmazott: testfelépítésre akkor jó a pasi, ha vállai és háta kitakarják a lányt, elvesz tőle :D

18/L

2014. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elbasztam a helyesírásom bocsánat mindenkitől.

Nagyon aranyosak vagytok hogy tanácsokat adtatok.

Köszönöm szépen. ;)

2014. aug. 31. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, biztos tetszel valakinek, sőt hidd el hogy a mackós alkatúak sokkal jobbak mint az "50 kg vagyok vasággyal együtt" alkatúak, csodálom ha azok egy búzaszálat meg bírnak fogni....szóval ne aggódj, tlaálsz majd magadnak valót ;)
2014. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!