Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni frappánsan visszaszólogatni embereknek úgy, hogy ők érezzék magukat rosszul és visszaverődjön rájuk?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkat kérdése is. Én például tipikus lépcsőházi válaszoló vagyok.Előfordult azért már néhány alkalommal, hogy tudtam valami frappánsat mondani, de sajnos ritkán. Engem különösebben nem zavar, nem nagyon érdekelnek a beszólások.
2014. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor leszel frappáns,ha levegõnek nézed õket.
2014. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Kicsit buta kérdés, de ez alapvetően intelligencia kérdése.

Rengeteg olvasással, tájékozottsággal és tanulással (nem a kötelező dogokat) lehet fejleszteni a beszédet és olyan választ találni az emberek felé, ami zavarba hozza őket.

Továbbá a kedvességgel sem tudnak mit kezdeni.

2014. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy fejlődött ki ez a képességem, hogy elkezdtem egy olyan társaságba járni, ahol folyamatosan mindenki szivatta a másikat is (szeretetből), néhány hónap alatt rám ragadt és még ma is tudom használni, pedig jó sok idő eltelt, de azért azzal vigyázni kell, hogy van aki nem érti az iróniát, nem érdemes neki viccesen beszólni. Ha viszont valakinek tényleg be akarsz, akkor érdemes megtanulni.
2014. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sosem jártam társaságban és csendes féle vagyok, főleg azért szólogat be mindenki.
2014. szept. 2. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

úristen,most komolyan!

miért nem jársz társaságba?

és ha már nem is jársz,miért nem keresel lehetőséget máshogy a beszelgetesre?

pl. chat-elj ! rengeteg féle chat van,ahol tudsz beszélgetni emberekkel,mindegy hány éves.

2014. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Ezt nem lehet tanulni. Ez csípőből jön :D
2014. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindent lehet tanulni...

Az alapszabálya igazából annyi, hogy sose arra reagálj, amit mond, hanem az embert magát támadd, hogy ő miért egy darab szar.

2014. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Manipulatív és agresszív kommunikáció elsajátításával és előre gyártott oltásra alkalmas szituációk kidolgozásával.


Ami sokkal több energia, amint valami jót tenni az életben. Szóval biztos menő és jól fizető dolog. Mert becsületesnek és asszertívnak lenni szívás.

2019. máj. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!