Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez most komoly hogy emberek...

Ez most komoly hogy emberek azért meg vannak sértődve mert már nem használom a facebookot és ha írnak nem válaszolok? Ennyire csökevényes lett a táradalom?

Figyelt kérdés
Egy időben használtam a facebookot,de már jó ideje nem.Le vagyok döbbenve hogy emberek amikor találkozunk,azt vágják a fejemhez hogy nem válaszoltam,meg hogy nem köszöntem meg hogy boldog szülinapot kívántak.Egyszerűen levagyok döbbenve mennyire elbutult a társadalom hogy ez alapján ítélik meg az emberi kapcsolatokat.
2014. szept. 9. 10:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
31%
Fagyaszt le magad (mert kitörölni nem lehet). Én is csak pár hétig bírtam, de már évekkel ezelőtt lejöttem róla, de úgy, hogy el is tűntem róla. Ha nem használod, akkor minek vagy rajta?
2014. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azért tudod, hogy te is csinálod a magad problémáját. Senki sem fog nyaggatni, ha fogod és törlöd magad a facebookról. Akkor senki nem fog rád írni, és senki nem fogja megjegyezni, hogy miért nem köszöntötted fel. Ha mégis megkérdezik, akkor egyszerű a válasz:

- nincs facebookom.

- miért nincs? CSAK.

2014. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem.nincs ... Nálam meg ezen akadnak ki ... Mindig mondom h kapcsolatott élőben kell tartani nem virtuálisan


Szerintem ne foglalkozz vele

2014. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én kb 3 hónapja regisztráltam a facebookra. 3 hétig bírtam, aztán töröltem az egészet a francba. Ha nem használod, inkább te is töröld! Elég nehéz megtalálni, hol lehet, de ez a link egyből oda irányít: [link]
2014. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 csabika1971 ***** válasza:
Igen ide jutott a világ. Rajtam is teljesen elvannak hűlve, hogy van internetem és még sincs facebook oldalam. Mert nekem meg abszolút kívül esik az érdeklődésemen, nem érdekelnek levelezős barátok. Csak olyanok akik valósan mellém tudnak állni akkor mikor kell.
2014. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedvencem amikor mondják, hogy dehát kiirtam facebookra, nah persze majd egész nap azt nézem :D

Én direkt kivettem a szülinapomat onnan, érdekes csak a barátaim kívánnak boldog születésnapot, nem a nyolcezer volt munkatárs, osztálytárs, anyám kínja.

2014. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Múltkor a barátnőm mesélte hogy a testvére lecseszte azért,mert nem beszélget már vele a facebookon.Normálisak az emberek de komolyan?Ez alapján megítélni egy testvéri kapcsolatot,de bármely emberi kapcsolatot?Nem hiszem el hova fajul a világ...
2014. szept. 9. 10:32
 8/14 anonim ***** válasza:
A Facebook az új kocsma. Én inkább maradok a hagyományosnál.
2014. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Hát már bocsánat, de ez olyan, mintha egy hívásra vagy egy SMS-re nem válaszolnál. Gondolom az emberek, akikkel találkozol, így próbálják veled felvenni a kapcsolatot. Azért, mert te most épp a Facebook ellen lázadsz, még ugyanolyan parasztság tud lenni, hogy nem reagálsz a neked címzett dolgokra. És azért ha olyan emberekről van szó, akikkel tényleg találkozol is olykor-olykor, azoknak illik válaszolni.

Nem ismerem a teljes felállást, de azért gondold te is végig, hogy tudnak még téged elérni.

2014. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ma 10:50



Jó akkor felteszem a kérdést.Miért nem ír sms-t??Vagy miért nem hív fel?

2014. szept. 9. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!