Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetnek azzal hogy merev...

Mit tehetnek azzal hogy merev vagyok es feszult osszejoveteleken?

Figyelt kérdés
Itt legyen szo kocsmazasrol bulirol es akkor is ha olyan emberekkel vagyok akiket mar regota ismerek.Neha meg a legjobb barataimmal is feszelyezve erzem..Alkohol hatasara se oldodik csak hatalmas dozis eseten es igy beszelgetni se tudok es feszengek es masoknak is feltunik ezert nem is nyitnak felem a helyzet ettol meg rosszabb lesz

2014. szept. 11. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szívj egy kis kokot, az ellazít.
2014. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 István000 ***** válasza:

Talán kerüld az ilyen összejöveteleket.

Maradj otthon, sétálj a természetben. :)


Am próbálj meg ellazulni, mosolyogni. Ahhoz, hogy jól érezzétek magatok, nem feltétlenül szükséges beszélgetnetek.

2014. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz a baráti köröd. Keress más társaságot, más embereket, menjél kirándulni csoporttal, próbálj bekapcsolódni a cserkészek közé, velük menjél kirándulni, köztük biztos nem feszengenél. Érdeklődd meg, hogyan, miképpen lehet.
2014. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínüleg azért feszengsz, mert nem érzed elfogadottnak magad. Keress olyan közösséget, ahol úgy érzed önmagad lehetsz. Nem könnyű tudom, de tenned is kell a siker érdekében. Én is így voltam és ma már jól tudom érezni magam emberek között...
2014. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!