Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan illeszkedjek be az új...

Hogyan illeszkedjek be az új osztályomba?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyelvi előkészítős (5 éves gimi) és ugye új osztály,új arcok és egy kicsit lehet hogy megkésve teszem ki a kérdést,de kellene egy kis segítség

Sosem voltam a nagy partyarc,inkább az aki pár emberrel jóban van és a többiekkel közömbös

és ezen kéne változtatni

az osztályomat 2 csoportra bontották és én a "jobbik" csoportba kerültem (itt vannak az igazán vicces emberek)

és itt kéne egy kicsit elfogadottabbnak lennem meg egy kicsit viccesebbnek talán..

valami tanácsot adhatnátok ezzel kapcsolatban,mert nem akarok az a forever alone fiú lenni mint általánosban

illetve van egy lány az osztályban,aki elégé szimpatikus nekem

de itt is gond van,ugyanis osztálytárs (a másik kérdés az,hogy megéri osztálytársra hajtani) és még annyi,hogy egy töketlen paraszt vagyok aki nem mer odamenni hozzá..



2014. szept. 11. 14:40
 1/5 anonim válasza:
Látom leírni nem félsz amit gondolsz :) Nem is tudom pontosan, de szerintem nagyon sokat ne változz. (bár nem ismerlek, nem tudhatom valójában milyen vagy). A lényeg szerintem, hogy ne legyél kuka, beszélgess mindenkivel, menj oda mindenkihez, próbálj meg vicces lenni de ne vidd túlzásba. Azt hogy hogyan legyél vicces azt nem tudom. Sajnálom, de nem mindenkinek van humorérzéke. Az osztálytársaddal kapcsolatban aki szimpatikus én arra annyit tudok mondani, hogy szerintem nem éri meg osztálytárssal járni. Én most a negatívabb tanácsadó vagyok, aki azt mondja ne hajts rá, mert az 5 év az sok idő. Ha sokáig együtt maradtok akkor jó neked, de ha nem akkor sok hátránya van a dolognak. Pl ha megutáljátok egymást akkor már nem jó a közösségben lenni, vagy ha szakítatok és a lány nem kedvel már többé elég hamar keresztbe tud tenni neked. Tapasztalatból mondom, bár nem én voltam aki ebbe beleesett csak kívülről láttam. Mindenesetre add önmagad (tudom, mindenki ezt mondja de ez az igazság) és mindenképpen próbálj meg te nyitni feléjük. beszélgess velük, ismerkedj, járj el velük szórakozni :) szerintem
2014. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon örülök, hogy a "jobbik" csoportba kerültél. Biztosan nagy megtiszteltetés számodra. Gondolom most hízik a májad. Mi az hogy bontották? Szerintem csak oszlott, két részre oszlott. Először és légy önmagad. Nem kell színészkedni, és egymás fenekét nyalogatni. Segíts a társaidnak, attól függetlenül, hogy melyik "oldalt" erősítik. Légy önzetlen. Ne ilyen deszkát nyelt kreálmány, aki megszeretne felelni az elvárásoknak. Nem másoknak kell megfelelned, hanem saját magadnak. Ha szimpatikus, akkor oda mész hozzá, és elkezdesz vele beszélgetni. Legyen vér a pucádba. Ez sem relativitás elmélet. Ennyi!
2014. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kedves 2es

nem hízik a májam,csak én abba a csoportba kerültem,amelyik SZERINTEM jobb

2014. szept. 11. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ugyanarra a szakra mentetek, akkor gondolom van bennetek valami közös. Beszélgess azokkal, akik szimpik, ne félj, próba cseresznye. Keress haverokat, de szerintem vigyázz, hogy kivel barátkozol, mert most még mindenki jópofizik, és majd később derül ki, hogy ki milyen ember.

Egyébként meg add önmagad. Lesz, ami lesz, de akkor biztos, hogy nem maradsz egyedül.:)


Sok sikert!^^

2014. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoni03 ***** válasza:
Én most vagyok 8.-os és ez már a 3. osztályközösség ahova járok, tehát én megtanultam kezelni az új közösséget. De nem volt eleinte könnyű. Próbálj meg megnyílni és ha valami srác szimpatikus neked akkor próbálj meg haverkodni vele. Ami a lányt illeti, őt szerintem inkább hagyd, mert ha megbántod elég rendesen meg tud fingatni. Sok sikert, remélem sikerül beilleszkedned! :D
2014. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!