Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik fehérjeport és vitaminkapszulákat szednek, akik mindenhová ugyanazokat a kajáikat viszik magukkal, akik heti 3-4x súlyzós edzést végeznek: a testépítőkről?

Figyelt kérdés
Első benyomás egy ilyen egyénről?

#fájdalom #variszkuszi hegységrendszer #mindenütt sötétség
2014. szept. 13. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmit, hobbi, életforma, csinálja.

Csak már hallgatni unom, a kolléganőm csinálja és másról nem is tud beszélni. Ja, de, a pasiügyeiről. Kib**ottul unom mindkét témát már.

2014. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja rám erőltetni az életmódja helyességét, akkor nem érdekel!
2014. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Én nem vagyok testépítő. De szedek vitaminokat, iszom proteinrmixot, heti 3-4x edzek, és gyakran viszek magammal egészséges kajákat ahelyett, hogy tömném magam a péksüteményekkel.

Hol itt a probléma? Egy ilyen emberről az a véleményem, hogy odafigyel az egészségére, mind az étkezés, mind a mozgás terén.

Ennyi erővel megkérdezhetem, hogy hogy bírjátok azokat az embereket, akik 120 kilósak, soha nem mozognak, folyton egészségtelen ételekkel tömik magukat,állandóan izzadnak és levegőt sem kapnak?

2014. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
# 3, ne kapd fel a vizet, a kérdés nem volt ellenséges, nem az van benne, hogy hogy bírják az emberek a testépítőket, hanem hogy mi a benyomásuk róla.
2014. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első benyomás? Tisztelet, hogy tudja csinálni, én is próbálkozom vele, csak a kaját nehéz megoldani diákként, nem egy gazdag családból származva, saját kereset nélkül, de legalább még így is fejlődöm. Tisztelem bennük azt, mikor diétáznak akár hónapokig, és nem nyúlnak semmi cukorhoz, édességhez, nem esznek félre! Hatalmas akaraterő kell hozzá, mivel én is csináltam, és nagyon nehéz volt. Nem beszélnek állandóan a testépítősről az ilyen emberek, főleg nem azok, akiknek nem célja az, hogy magát fényezze, én sem beszélek róla sosem, max, ha kérdeznek.

Oriza, te is csinálod,ha jól tudom, szoktalak látni a Testépítés témában. :)

2014. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pszt. ;)
2014. szept. 13. 23:45
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Első benyomás? Öntelt kcsögök. Így állok már minden testépítőhöz, amíg meg nem ismerem őket. Én is sportolok, bár nem ilyen komolyan, és rengeteg emberrel találkozok itt-ott. Sajnos a testépítők, hobbi-gyúrosok többsége másokra akarja erőltetni a saját életmódját, egészség-sznobként lenézik a másikat, így én is így állok hozzájuk.


Leszarom, hogy nem lesz kockahasam, leszarom, hogy lehetne nagyobb karom, leszarom, hogy egészségtelenül élek, leszarom, hogy nem isznak alkoholt, leszarom, hogy nem dohányoznak, és azt is leszarom, hogy milyen fehérjeport és vitaminkapszulát szednek.

Én jól érzem magam a bőrömben, elégedett vagyok a testemmel, rohadtul nem érdekel, szerintük mikor és miben fogok meghalni.



Szerencsére vannak normális testépítő barátaim, akik nem akarják letolni a torkomon az életmódjukat. Ilyen is van.

A negatív első benyomás nálam annyit jelent, hogy hátránnyal indulnak. Ha látom rajtuk, hogy nem fognak csesztetni, és nem akarják megmondani hogyan éljem a saját életem, nálam minden okés.

2014. szept. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel én utálhatom a motorosokat is, mert van olyan köztük, hogy csak arról tud beszélni, vagyis nem utálni, csak nem kedvelni, lehet rólam az a véleményem, hogy beképzeltek, mert telik nekik motorra, mehetnek bárhová száguldva, élvezve a motor adta szabadságot. Vagy lehet ugyan ez a helyzet, mondjuk azokkal akik sokat gépeznek, játszanak. Ez az egész nem hobbi függő, nem ez alapján kéne megítélni az embereket, mert a testépítők között is vannak seg*fejek, és lesznek is, és a motorosok, és kockák között is. Ez emberfüggő, nem hobbifüggő. Szerintem.
2014. szept. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem az a bajom, hogy a hobbijukról beszélnek. Az a bajom, hogy lenéznek, és arrogánsan viselkednek, ha nem szeretném követni az ő életstílusukat. Én szívesen elbeszélgetek velük az őket érdeklő témákról, szoktam edzeni, ha van kedvem, örömmel elmegyek velük egy edzőterembe, mert mint mondtam, vannak olyan barátaim, akik nem "sznobkodnak".


Viszont ha ötből négy gyúrós Józsi nem képes leszakadni arról, hogy én nem szeretnék úgy élni mint ők, ne én legyek már a kcsög...


Ennyi erővel én is elkezdhetnék idegelni másokat, mert nem szeretnek olvasni, vagy mert szeretnek TV-t nézni.

2014. szept. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!