Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a női...

Mi a véleményetek a női testépítőkről? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ebben az országban ferde szemmel néznek az izmosabb nőkre és testépítő nő hallatán, az agyon szteroidozott, elférfiasodott nőkre gondolnak tévesen. Naturálba viszont teljesen meglehet tartani a nőiességet is és szerintem sokkal esztétikusabb az izom mint töménytelen háj, vagy csontváz alkat. Szerintem az alábbi linkelt képen egy gyönyörű, esztétikus, pont jó testalkatú lány van. Mit gondoltok ez még belefér? [link]
2012. okt. 24. 16:17
1 2 3 4
 1/32 *Glissade* ***** válasza:
100%

Szerintem nem szép nőnél az eres kéz. Nekem ez már sok lenne.


L

2012. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
A képen szereplő nő minden, csak nem gyönyörű és esztétikus. Inkább férfias ezekkel az izmos és eres karokkal.
2012. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Az ennyire izmos nők csak nagyon kevés férfinak tetszenek. A szépségversenyeken szereplő nők sokkal jobban tetszenek többségünknek, a nyári olimpián szereplők közül is az átlag szépségideálhoz közelítőket választották a legszebb női sportolókká az internetes magazinok.


Ettől függetlenül, ha te ilyen izomzattal éreznéd jól magadat a bőrödben, akkor ne hagyatkozz mások véleményére.

2012. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Katasztrófa.
2012. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Hát ez már enyhén szólva nagyon sok.

Végignéztem ezeket a képeket és nekem teljesen úgy tűnt, mintha egy férfi és egy női test részeit fotosoppolták volna össze.

Nekem egyébként a sovány nők tetszenek.(én is sovány vagyok)

Az ilyen szépségkirálynős, meg ilyen cuccokban a legtöbb nő nekem nem is tetszik.

Szinte mindig olyanokat választanak meg, akik nekem kicsit sem tetszenek.

2012. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Én nagyon szeretnék ilyen izmokat, és semmi sem tántoríthat el :) Csak kíváncsi voltam mások véleményére. Viszont sérelmezem , hogy mert nőnek születtünk miért nem csinálhatunk "férfias" dolgokat. Én pl. imádok horgászni nő létemre és testépítek annak ellenére hogy normális heteroszexuális vagyok......igen hittek már mást ezek miatt. Szívesen hallgatok még véleményeket!
2012. okt. 24. 17:00
 7/32 anonim ***** válasza:
Magasabb testzsírral jó alakja lenne.
2012. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Én ehhez csak annyit tennék hozzá hogy nyilván nem átlagos, de azért azt mondani arra a két vékony karra hogy férfias...hehh :D Megmosolyogtató, hogy a társadalom szerint egy ennyi kar férfias.


Mellesleg a csaj a képen nem tetszik, de ezek a lányok igen:


http://www.youtube.com/watch?v=3FHbPsKHbBQ


Messze nem a férfias kategória.

2012. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Sérelmezed, ez jó:). Bemásolnod az részt, ahol azt írtuk, hogy nem csinálhatsz férfias dolgot, és nőknek nem szabad testépítéssel foglalkozni? Ja, hogy senki nem írt ilyet. Nem tiltja semmi, hogy gyúrj, csak ne lepődj meg, ha ez kevés férfinak fog tetszeni. Azért nem tetszik nekünk, mert férfias, nem azért, mert nő gyúr. Egyébként meg ugye a nők maguknak akarnak tetszeni, nem másoknak, szóval nem is értem, miért tetted fel ezt a kérdést, haha.
2012. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

de azért azt mondani arra a két vékony karra hogy férfias...hehh :D Megmosolyogtató, hogy a társadalom szerint egy ennyi kar férfias.


Hát igen vicces, de hát a mai világ a Justin Bieberek-é XD

2012. okt. 24. 17:09
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!