Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Furcsa az ha valaki elmegy...

Furcsa az ha valaki elmegy egy rock koncertre és nem tombol ott hanem csak áll és hallgatja nyugodtan?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam egy koncerten, ahol a Deep Purple is fellépett többek között, és ültünk, mindenki ült. :) Szerintem sokan a zenéért mennek ma is és nem kell olyan extázisba esni, hogy rángatózzunk, elég ha élvezzük.
2014. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tulajdonképpen az a furcsa,aki ezért megszól. Semmi sem ciki,amitől boldog leszel amíg másoknak nem okozol gondot. Érezd jól magad ;)
2014. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan! Ez egyén függő, csak úgy ahogy neked jól esik.
2014. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az a furcsa, ha valaki ott ugrál ,meg rázza a fejét meg mit tudom én...
2014. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kellemetlen volt. Mert a második sorban álltam, mögöttem pogóztak, és mindenki engem bámult, amiért én csak higgadtan álltam. Nem értem, hogy mások ezt miért tartják különösnek, attól még élveztem a koncertet, csak nem voltam ugrálós kedvemben...Mondjuk, egy légi felvételen szívesen visszanézném, ahol csak annyit látni, hogy mindenki vadul tombol, egy sárga blúzos, abszolút oda nem illő lány pedig áll a tömeg közepén :D
2014. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az első 5-6 sorban szoktak csak tombolni,a többiek meg nézik.
2014. szept. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok ilyen ugráló, tomboló típus
2014. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fGhw39-84th válasza:

"Nekem kellemetlen volt. Mert a második sorban álltam, mögöttem pogóztak, és mindenki engem bámult"

Minden bizonnyal senki nem bámult téged, hanem egyszerűen tojtak rád, és jól érzték magukat pogózás közben. btw, azt sose értettem, hogy aki nem akar pogózni, az minek megy a szinpadhoz közel, amikor mindenki tudja, hogy ott pogóznak...

2014. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akik így nagyon rázzák magukat, azoknak egy része full részeg, sajnos vannak sokan, akik azért mennek koncertre hogy leigyák magukat.
2014. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!