Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti a barátaitokkal, ismerősökk...

Ti a barátaitokkal, ismerősökkel, baráti társaságban nyíltan beszéltek a cigányokról?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár nem gyakran jön fel a téma. Távolabbi ismerősökkel, ha még sose került szóba, óvatosabban közelítem meg a kérdést (akkor is őszinte vagyok természetesen, de nem viccelődök komoly dolgokkal kapcsolatban stb).
2014. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2014. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Cigányok a legjobb barátaim :)
2014. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán, csak akkor, ha probléma akad velük, úgy értem személyes jellegű és konkrét probléma (pl. kéregetés címén történő zaklatás). Egyébként nem érdekelnek.
2014. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, kik.

A közeli barátaimmal nyíltan, bármiről.

Kollégák közötti barátokkal is elég nyíltan - mondjuk én nem nagyon kezdeményezek ilyen jelleggel, de a munkahelyünkből adódóan nem a szívünk csücskei a cigányok.

Az egyetemi volt évfolyamtársak viszont a politikai identitásom se tudják, az évfolyamban sok volt a baloldali, liberális, zsidó, és sok-sok jaj szegény cigánykák - védelmező ember - akik nagy része I-II-XII. kerületi volt és a díszcigányokon kívül esetleg TV-ben láttak róluk műsort.

Voltak köztük haverok akikkel egyébként jól megvoltunk, de egyes dolgokról biztos nem beszéltem volna velük.

2014. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Neeee.... második kerületi vagyok, ne számítsak már alapból baloldalinak! :)
2014. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy gondoltam hogy mindenki az aki ott lakik, inkább az gáz, hogy úgy osztja valaki az észt a falusi cigány nyomortelepekről, elcigányosodott iskolákról, támadásokról, hogy ő közben a legbiztonságosabb kerületek egyikében lakik és még a 8. kerületig vagy Csepelig se megy el nemhogy Borsod megyéig.
2014. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen beszélünk róluk, hiszen köztünk élnek,Miskolcon kilakoltatták, deportálták szegény cigányokat, mennyi atrocitás éri őket elképzelni se tudják sokan
2014. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos tized rendű polgárként, betolakodóként bánnak velük egyesek koholmány vádakkal illetik őket. Az egyik barátom is cigány, de ő a legmegbízhatóbb közülünk.
2014. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatársamról három év után derült ki, hogy cigány származású, észre se vettük és el se hittük, ilyen az élet.
2014. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!