Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen mélyebb, intellektuá...

Ti milyen mélyebb, intellektuálisabb témákról szerettek beszélgetni az erre alkalmas barátaitokkal/emberekkel?

Figyelt kérdés
Milyen témák foglalkoztatnak?
2014. júl. 22. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Tömören és röviden az életről. Sajnos a legtöbb fiatal lány teljesen alkalmatlan az ilyesmire.
2014. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ahogy a legtöbb fiatal fiú is.


Na de kicsit részletezd, kérlek szépen, mit értesz te az "élet" alatt! :)

2014. júl. 22. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A helyes-helytelen, rend-káosz és az ok-okozati kérdéseket szeretem megvitatni. De akár politika, utópikus-disztópikus eszmék, valláskritika is jöhet. Sajnos páromon kívül nincs kivel, pedig szívesen beszélgetek.
2014. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

már az is pozitívum, ha valakivel mélyebb témáról lehet beszélni.

szinte bármi, kevés "mély" dolog van, ami nem érdekel.

2014. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Állandóan csak a rohadt kvantumfizika, mi? :)


Tökmindegy a téma, van elég, nem? Meg kár is lenne ráállni néhányra. Egymást emeli két ilyen ember, tényleg kár, hogy a többségen látszik a hamisítatlan szenvedés, ahányszor agy kell valamihez. Meg már-már szerelmesek önnön hülyeségükbe, ami részben érthető, mert kényelmes passzivitással jár, másfelől viszont teljesen érthetetlen, hogy ha már úgyis hülye valaki, akkor miért nem akar legalább hülyeséget hozzászólni valamihez, amit persze nem is ért.

2014. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a halálról , de nincs kivel , mert vhogy kerülik az emberek a témát is és engem is.
2014. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tényleg kevés ember alkalmas az ilyenekre, és nem csak fiatalok között. amik nálunk elő szoktak kerülni így szűkebb baráti körben, azok a viselkedésformák/személyiségi kérdések (ki miért olyan, amilyen), emberi kapcsolatok, esetleg könyvek, de azok közül is inkább a friss szórakoztató meg romantikus irodalom, ami csak nagyon mélynek akar látszani, közben meg egyáltalán nem az.

én személy szerint szívesen beszélgetnék bármiről az atomfizika kivételével:) de hát ha egyszer ők nem vevők rá. hülyének nézik az ember lányát, ha a ruhákon meg a fiúkon kívül máson is gondolkozik :D

2014. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!