Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ennyi embernek...

Miért van ennyi embernek feltűnési viszketegsége? Vagy ez feltűnési viszketegség?

Figyelt kérdés

Szóval leginkább a lányok, de az még inkább fura, hogy megpróbálja magát normálisnak mondani.

Egyiknek felsorolom a jellemzőit:


-mindig a menőkkel akar lógni vagy akik éppen a napokban a középpontban vannak

-férfiként öltözik miközben nő

-szerinte csakis a heterók a jók

-mindig nevet a gagyi netről lopott szöveges haverján

-mindig a kedvenc ételét mondogassa

-tetoválásaival menőzik

-félig nyíltan narkózik

-a tanárnak próbál stréberkedni és gyakran már neki is elegük van ebből

-egy sorozatból szedi mostanában az új mondatait

-mindig azt kiabálja, hogy "ezt rosszul csinálod. Feltűnési viszketegséged van"


De ez csak 1 személy a hasonló iskola társaim közül -,-"



2014. szept. 20. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
valószinűleg homoszexuális
2014. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Családi probléma is lehet, amit otthon nem kap meg így próbálja meg bepótolni.
2014. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ezekkel miért tűnne fel?


- Ha azokkal akar lógni akik épp menők az nem feltűnési viszketegség, a 80% ezt akarja tenni

- Pontosabban mire érted hogy férfiként öltözködik, pl milyen ruhákat hord?

- ha szerinte csakis a heterók a jók, ezzel szintén nem lehet feltűnni, ez csak szimpla h*lyeség

- szerinte vicces a haverja, hát istenem, mindenkinek más a humorérzéke

- mondogassa a kedvenc ételét? MI?! Azt hogy? pl "Szia! Töltött káposzta, töltött káposzta, töltött káposzta. Hogy vagy? Töltött káposzta! Majd délután találkozunk, oké? Töltött káposzta!" Vagy micsoda? :D

- a tetoválással menőzés valóban a feltűnési viszketegség jellemzője lehet

- félig nyíltan? Nem tudom hogy lehetséges ez, de ez is lehet akár feltűnősködés, bár szerintem az számítana igazán annak ha teljesen nyíltan csinálná.

- a stréberkedés is feltűnési viszketegségre utal

- nagyon kicsi a szókincse szerencsétlennek, és nem is lehet valami intelligens, nem hiszem hogy a feltűnés miatt szedné sorozatokból a mondatait

- nem látom hogy a dolgok rosszul csinálásának lenne bármi köze a feltűnési viszketegséghez, de ha valóban ilyeneket kiabál, inkább szedje a mondatait sorozatokból mert biztosan értelmesebbek

2014. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a másodikkal egyet értek, a feltűnési viszketegségesek emiatt is lehetnek
2014. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Néhányuk egyszerűen csak szar ember, és mindent megtesznek, hogy figyeljenek rá, hogy legyenek mellette stb...
2014. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először is: A harmadiknak a válasza haláli.

Másodszor:Szóval leginkább a lányok, de az még inkább fura, hogy megpróbálja magát normálisnak mondani.

Egyiknek felsorolom a jellemzőit:


- Hogyha csak azokkal beszélgetsz, akikkel eddig, olyanokkal akik nem tűnnek ki ( valamivel, kivétel az, aki a hülyeségével akar), akkor hogyan fognak többen ismerni? Ismételten csak azt tudom mondani mint az előttem válaszoló. Ha a menőkkel beszélsz, akkor általuk te is népszerű lehetsz.

- Az, hogy valaki nem a neméhez " illően" öltözködik, és te ezen akadsz fenn, az szexizmus. Ha egy fiú rózsaszín pólóban jár az nem furcsa. Ha egy lány nadrágban( vagy valami másban) akkor adjuramisten de különös gyerek. Hahó! Ez szerinted a tizennyolcadik század?

- Homofóbiás, ( legalább is én ezt veszem le ebből )na és. Vannak ilyen emberek, nem kell velük foglalkozni.

-Én egyszer az egyik osztálytársammal találtam egy olyan honlapot, amin csak faviccek voltak, skypeon egy óráig röhögtünk rajtuk. Na és ha a netről szedi valaki a vicceket? Az még vicc, és ahogyan írták is már, neki ilyen a humorérzéke.

- Ide inkább nem is írok semmit, mert a #3-ast már nem lehet túlszárnyalni :)

- Miért zavar az? Ha tönkre akarja tenni a testét a tetkókkal, akkor hajrá! Mindenki maga dönt felőle. Ha meg menőzik is vele akkor is. Csak fel akarja hívni magára a figyelmet, mert mással nem tudja.

-félig nyíltan narkózik, na ehhez inkább nem is fűzök semmit.

-Ha okosabbnak akar tűnni az nem gond. Attól még nem lesz okosabb:)

- És te honnan tudod, hogy egy sorozatból? Hogyan tudja beilleszteni a beszélgetésbe?

: Na jó, menjünk ebédelni, Scooby-dooby doo! VAGY Kaptam egy e-mailt. Ha, ezt -A küldte. ESETLEG Mindjárt itt a nyári szünet. Már csak két hetem van hátra a nyugdíjig.

-mindig azt kiabálja, hogy "ezt rosszul csinálod. Feltűnési viszketegséged van": Ezzel próbálja palástolni, hogy neki van.


De ez csak 1 személy a hasonló iskola társaim közül -,-"

2014. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, az első és utolsó sort véletlenül másoltam be.
2014. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6. én is nézem azt a sorozatot :)
2014. szept. 21. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

A hazug csajok társaságát... Az tényleg nagyon jó, de csak a második évad végén tartok.

2014. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mondogassa? uristen...
2015. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!