Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova jártok Budapesten,...

Hova jártok Budapesten, furcsa emberek?

Figyelt kérdés
Természetes a fent megnevezett tulajdonságú emberek, azért a jóféle halmazba tartozzanak. Ha tudjátok, pliz segítsetek, szükségem van a furcsa emberek társaságára, akár éjszaka, akár nappal.
2014. szept. 24. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi számít neked "furcsának"?
2014. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden ember furcsa a maga módján szerintem. Mit szeretnél?
2014. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen... bármilyen nem hétköznapi arc, akár alteresek, akik mondjuk, valamiért kilógnak a sorból.

Pontosabban, olyan emberek, akik érdekesek, egyediek, akik szívesen beszélne az ember, illetve kötne ismertséget, mert olyanok.

2014. szept. 25. 18:03
 4/11 A kérdező kommentje:

Az ilyen elvont, művész típusú embereket is bírom.

De mondjuk a furcsa emberekre jó példa a Sziget. Vagyis hát nem jó példa, de ott mondjuk elég sok furcsa és jófej embert lát az ember egy helyen, meg talán a fesztiválokon általában.

2014. szept. 25. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyeken biztosan találsz ilyen embereket.
2014. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem partizni akarok a furcsa emberekkel, mellesleg legtöbb szórakozóhelyre kizárólag csak tucat emberek járnak, és maximum azért minimálisan viccesek, mert elfogyasztottak pár liternyi la fiestát vagy egyéb alkoholt.
2014. szept. 29. 15:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, tényleg nem tud senki semmit? Én vidékről jöttem fel, első benyomásra úgy néz ki ez a város, hogy minden hely ilyen "tucatembergyűjtő", sajnos...
2014. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert te olyan kulonleges vagy ugye? Ha az lennel, magadtol is benne lennel ezekben a korokben es nem itt a gyk-n kene kerdezgetned.
2014. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oltásszaga van a hozzászólásodnak, drága ötödik, hadd ne mondjam azt, hogy ha te is itt válaszolsz akkor erősen hiányzik belőled az eredetiség, a te gondolatmeneted szerint.

Baromi nagy általánosítás mellesleg ilyet írni, de efelől bármikor elbeszélgethet veled akárki egy kávé vagy egy sör felett.

2014. nov. 25. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy latogatod ezt az oldalt, ezt egy szoval nem mondtam. Csak nem ertem, neked nincsenek barataid, ismeroseid vagy mi? Akik eljarnak ide-oda, miert idegenektol kell kerdezned, hogy hova menj? Mellesleg ha a sziget torzskozonsege nalad az etalon, akkor javaslom, hogy terj be budapest belvarosaban random barmelyik romkocsmaba vagy pubba, tele van a tipikus szigetes arcokkal. Vagy menj koncertekre, legyel mar kicsit talalekonyabb. Most komolyan azt varod, hogy mondjunk egy helyet es akkor oda beulsz, 'furcsa, elvont' emberekkel ismerkedni?
2014. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!