Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csináltatok már olyant, hogy...

Csináltatok már olyant, hogy valakit visszaigazoltatok facebookon, majd kicsivel később letöröltétek, letiltottátok?

Figyelt kérdés

Minden előzmény, szó nélkül, szóval nem követett el semmi rosszat, úgy értem.

Milyen esetben tennétek ilyent?


2014. szept. 25. 05:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem csináltak ilyet. Többször is. Kiderült, azért, mert egyik delikvensnek tetszettem és különféle paranoid téveszméket társított egy-egy zenemegosztásomhoz. Másik meg csak simán azért, mert ritkán posztoltam, írtam magamról.
2014. szept. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha veled tették ezt és nem csak úgy spontán kérdezed akkor ne agyalj az oka miatt nem vesztettél ezzel semmit se komolyan mondom józan paraszti ésszel csak gondolj bele. Ha ő egy facebook profil alapján dönt rólad hogy te milyen ember vagy akkor ő felszínes és kicsinyes a késöbbiekben ha jobban megismerkedtetek volna sok veszekedés lett volna mert sok mindenben nem értetetek volna egyet egymással.

Szóval jobb hogy megszabadultál egy felszínes embertől!! Hid el ezzel nem vesztettél semmit se ha valaki aszerint ítél meg másokat hogy miket tesz ki vagy miket írkál ki oda hiszen még nem is ismer de egyből ítélkezik szerinted akkor mi lett volna belőle??? Csak veszekedés semmi más semmi jó!

2014. szept. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Csináltam. Heteken át bunkó módon viselkedett velem egy srác, majd bejelölt Facebookon. Visszajelöltem, röhögtem egyet a képein, majd letöröltem. Azóta hetente újra jelöl. Vicces ember.
2014. szept. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én alapból nem jelölök vissza olyanoknak akiket nem ismerek igazán. Szóval az, hogy néha találkozunk, mert vannak közös ismerőseink, de kimondottan ketten még nem beszélgettünk, akkor esélytelen, hogy visszajelöljek.

Ha bunkó lennék visszajelölnék ha érdekelnek a képei de aztán törölném, mert annyira nem ismerjük egymást. Én is törlök néha embereket, akikkel már nem tartom a kapcsolatot és valószínűleg nem is fogom. Nem hinném, hogy ezt nagyon a szívedre kellene venni :) Nincs nekem sem egyébként semmi gondom velük, csak úgy vagyok vele, hogy olyan ismerőseim legyenek akiket tényleg ismerek.

2014. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Olyat is, hogy nem kicsivel később, hanem azért, mert időközben torkig lettem vele.
2014. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előfordult már:

- pl egy faluban lakunk, visszajelöltem. Jóval később feltűnt az ismerőseim között. Nem is beszélt(t)ünk meg semmi, akkor minek legyen ott? Úgyhogy töröltem.

- Vagy pl egy ősrégi tanfolyamon egymás mellett ültünk..

- tiltás csak akkor volt, mikor levélben lehordott minden szarnak, úgy hogy azt se nagyon tudom, hogy kicsoda. Hát mondom menj a francba, száműzlek fészbukkról. :D

2014. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen, én is csináltam már ilyet. Akik bejelölnek és már rég ismerjük egymást személyesen, s nem írnak egy üdvözlő sort sem, akkor igen, törlöm 2-3 napon belül. Semmi értelme nincs, hogy folyton kövesse azt, hogy kit miket komment-elek, miket like-olok.
2014. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak olyant tiltok aki zaklat. Rendzseresen szoktam 'selejtezni' embereket akikkel nem társalgunk és nem is érdekesek a posztjaik.

Általában rájuk írok, hátha akarnak beszélgetni de vannak akik még csak egy szóra sem méltatnak. Na őket letörlöm,

2014. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl. most szilveszterkor voltam buliban, ahol voltak idegenek is. Nem szoktam visszajelölni olyat, akivel csak 2 mondatot beszéltem, mert ne mondja már, hogy ismerem. de most visszajelöltem, mert tudtam, hogy csinált képeket, amiket el akartam menteni. utána töröltem őt.
2015. jan. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!