Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Régen én voltam az ismerőseim...

Régen én voltam az ismerőseim számára a "minden vagy vezető", de valami megváltozott. Micsoda?

Figyelt kérdés

Talán, nem a legmegfelelőbb témába írok, de elnézést kérek érte, bizonytalan voltam a témaválasztásban.


Ezelőtt egy bő évvel, én voltam az összes barátom és ismerősöm számára a támasz, vigasz, segítség minden téren, a baráti körben, akikkel rendszeresen összejárunk én voltam az úgynevezett falkavezér stb.


De, az utóbbi 1 évben elkezdtem lefelé csúszni a lejtőn. A belem vetett bizalom megtorpant valamilyen ok folytán (szerintem az ok az, mert azóta érzem ezt, mióta egy lánnyal összevesztem, erre az egyik barátom megsértődött, persze volt benne manipulálás is, de ebbe ne menjünk bele.) A szavam nem sokat ér, sőt, sokszor már semmit. Pedig engem kedveltek az emberek és úgy gondolom, hogy ez ma sincs másképp csak egyszerűen mégsem úgy hallgatnak rám, mint régen. Nemrégiben kibékültem az összes ismerősömmel (konkrétan a két korábban említett emberrel), de ez sem segített dolgon sajnos.


(Talán, tudnám hasonlítani ezt az érzést a Szeptember.11-i terrortámadással. Amikor az emberek államba vetett bizalma jelentősen letorpant.)


És akár mit teszek, akár milyen programokat találok ki legyen az új amit régen nagy kedvvel csináltunk.., de semmi. Egy helyben forgok.


Nos, erre a problémára szeretnék megoldást találni.

Aki tud bármilyen ötletet, annak válaszát mindenképp várom. Ugyanis ez számomra tényleg nagy probléma.


(Ha egy kicsit furcsa lenne az összehasonlítás és ehhez hasonló dolgok, akkor attól elnézést kérek, de nem jutott hirtelen más hasonlítás eszembe.)


Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. szept. 25. 22:09
 1/3 A kérdező kommentje:
A leírásban található hibákért elnézést szeretnék kérni.
2014. szept. 25. 22:12
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

az,hogy érzelmi nyavajásjodás szerű volt a te ténykedésed a csoportodban.

ha tekintély elvű lett volna,akkor nem történik ilyesmi.

én sem bandázom már évek óta,de ha összefutok egy régi ismerőssel,vagy régi nagy "ellenféllel" ugyanúgy alám rendelik magukat mint régen.

vezető az lesz aki a csoport előtt tettekkel bizonyít és nem kell hogy kedveljék.

elég ha szükségük van rá,irigykednek rá és olyanok akarnak lenni,mint ő,felnéznek rá.

ő a vezető,nem a pic-sogó macskajancsik,akik azon aggódnak,hogy jaj engem nem kedvelnek.

egy alfa egy vezető le-szarja azt,hogy kedvelik-e.

2014. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
keress más barátokat. ha nem érdekled öket, ez van. nekem is volt akitöl nehéz volt elszakadni, de ha ennyit érek nekik, hát ez van. ez nem a te hibád hanem az ö hülyeségük.
2014. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!