Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok 16-22 év között ti,...

Lányok 16-22 év között ti, hogy reagálnátok arra, ha valaki metrómegállóban, vagy pályaudvaron leszólítana, hogy meg szeretne ismerni és találkozót szeretne? :D

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
volt már ilyen, de nem igazán volt esetem az illető, szóval kicsit elcsevegtünk, de nem lett belőle semmi. viszont ha bejönne a srác meg jófej lenne meg minden, akkor esetleg adnék neki egy esélyt, miért ne?
2014. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem :D csak mert tapasztalatom eddig nem ezt mutatja :D
2014. szept. 30. 22:14
 3/12 anonim ***** válasza:
én már nem állnék le idegennel sehol, max ha olyan lenne, akit rendszeresen látok (pl. buszon).
2014. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
én azt tapasztaltam eddig, hogy aki egyedül van, nem mer leszólítani, max néz, akik többen, azok meg elviccelik, és az nekem nem szimpi.
2014. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy bárhol, bármikor, bárkinél. Csak rajtad műlik, nem a helyszínen.
2014. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus az illető, akkor belemennék a találkába.

Volt már ilyen, de a "nagyon szerelmes vagyok beléd" szöveg nem nyerő, akkor azt gondoltam, hogy ez tuti feldarabolna első randin :)

2014. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen benyomást kelt az a valaki. Ha mondjuk ránézésre szimpatikus, akkor talán megismerném, de biztosan nem hagynám, hogy nagyon nyomuljon.
2014. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat. Még nyugodtan írhattok :D
2014. szept. 30. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Velem megtörtént mikor esti suliba jártam. Nem mentem el a hapsival, valamiért írtóztam tőle, nem volt jó érzés a közelében lenni.

Másnap elmondtam két osztálytársamnak a sztorit - szép nagy "ruhásszekrények" - , és este már az egyikük kisért a buszmegállóig, jött mögöttem pár méterre. Érdekes módon a szólogatós hapsi megint feltűnt, megint engem szemelt ki. Leszólított, az egyértelmű elküldésre nem reagált. Ekkor előlépett István és "elbeszélgetett" a hapsival. Többet nem láttuk, viszont egy évvel később Istvánnal járni kezdtünk :)

2014. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
Micsoda lávsztori, tetszik :D
2014. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!