Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy találjak meg egy személyt...

Hogy találjak meg egy személyt a pályaudvaron?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A Nyugati Pu.-nál szoktam látni egy vonatvezető férfit (jó magas, szőkés haj). Tudjátok, hogy ott mindig nagy a jövés-menés, én sem állhatok ott órákig :) Eddig háromszor volt hozzá szerencsém, amikor épp már szállt fel, ill. le a vonatáról, az utóbbi esetben úgy eltűnt, hogy csak na...

Elhatároztam, hogy meg szeretném őt keresni. 2 menet között hová mehetnek a Máv-osok? Akkora az a pu. :(( És ha megvan, hogy hová mennek, elmondom, hogy kit, mit keresek, segítenek, vagy elküldenek a francba? :D


2013. máj. 28. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem segítenek neked megtalálni, hiszen a kollégájuk. Menj be valamelyik információhoz, hagyd meg az elérhetőséged, vagy derítsd ki, hogy hívják, aztán talán valamelyik közösségi oldalon megtalálhatod.
2013. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:
100%

Mindenképp írd le az elérhetőséged egy kis lapra szerintem. Hiszen ha hozzád odaállítana egy vadidegen, és az egyik kollégádról kérdezne, te sem biztos, hogy elsőre elmondanád, ki is ő, mi is ő.

Aztán keress egy rendesnek tűnű mávost, lehetőleg mondd el, mikor, melyik vonaton láttad, aztán majd a masniszta eldöntheti, akar-e veled találkozni :)

2013. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az is lehet, hogy naponta több nő is megkeresi :)
2013. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!