Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy viselkedjek egy ilyen...

Hogy viselkedjek egy ilyen fiúval? (többi lent. )

Figyelt kérdés
egy kicsit hosszú. van egy fiú a koliban aki ugyanabba a suliba jár mint én csak ő 11-es én meg 9-es. A koliban minig amikor találkozunk előre köszön, folyton néz(pl a koliban ha ebédelni vagyok, az iskolában szunetekben, az utcán stb)tudom hogy bejövök neki mert barátnöm unokatestvére osztálytársa és haverja az mondta. Az a baj vele hogy sok lány tetszik neki. Tegnap beszéltem vele másodjára(mentségemre nagyon izgultam) 1beszélgetés(beégtem) 2beszélgetés(nagyon beégtem):2 lány osztálytársammal jóban van és elég feltünően arrol beszélnek hogy mi a nevem. Utánna hallom hogy a nevemet mondja valaki megkérdezi hogy hogy hívják a barna hajú batátnőmet akivel lógni szoktam, én megmondtam neki. Utána a 2osztálytársam akivel beszélgetet elindulnak az épület háta mögé arrafelé amerte én is voltam elmennek mellettem de a fiú megáll és megkérdezi hogy hogy van fen barátnőm facebookon egmondtam neki utánna megkérdezi hogy én hogy vagyok mondom a nevem utána meg mondja hogy tudja mert tudakozodot, én meg elkezdtem kérdezgetni hogy kitől meg hogy honnan azt mondta ha már mindketten kolisak vagyunk egymás nevét csak tudni kell, megkérdeztem tőle hogy tudja hogy hívják a melletem állo szintén kolis barátnöm nevét, azt mondta hogy nem. Utána elkeztem mindenféle hüjeséget összehordani és azt kérdezte hogy mi a bajom vele én azt mondtam hogy semmi és elment. Azóta nem találkoztam vele és szombat van, jövőhéten meg nem megyek iskolába. Mit mondjak neki ha következőre találkozok vele? Vagy hogy viselkedjek? Jó volna legalább a barátjának lenni, amugy sem lehetne köztünk semmi. Más fiuval amikor beszélek vele nem izgulok és amikor odajött hozzám szinte még a nevemet is elfelejtettem.:)

2014. okt. 4. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

egy kicsit túl raegálod....neki ez enyire nem számit neked te se görcsölj rá egyszerüen beszélj és kész ha meg nem jön be neki a stíllusod akkor mind 1.

Am hidd el a 11-es fiukat annyira nem érdekli a lányok stílusa meg ilyesmi csak dugni akarnak egy kis friss húst is.

2014. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az a gaz hogy lehet hogy tenyleg csak dugni akar...
2014. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az nem fog neki öszejönni, de barátok azért lehetünk, nem?
2014. okt. 4. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!