Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viselkedjek egy olyan...

Hogy viselkedjek egy olyan fiúval, aki hosszas barátság után semmibe vett?

Figyelt kérdés

A történet dióhéjban: Egyetemen egyik fiú évfolyamtársammal összejárogattam hónapokig, de még egy csók sem csattant el. Egy csomó dologban segítettem neki (főképp tanulásban). Lassan eltelt 2 szemeszter, jött a nyár és hirtelen már nem is érdekeltem őt, nem is keresett engem. Becsapva érzem magam, és nem tudom, hogy ezentúl hogyan viselkedjek vele úgy, hogy a méltóságom is megmaradjon. (lesz jó pár közös óránk és az egyetem is kicsi, így sokszor összefuthatunk) Tegyek úgy, mintha semmi sem történt volna de 3 lépés távolságból legyek vele kedves de semleges? Illetve az is még a kérdésem, hogy Augusztus végén lesz a szülinapja. Írjak neki annyit legalább h Isten éltessen, vagy hagyjam a fenébe? (Ő írt nekem fb-n mikor volt a szülinapom...akkor még jóban voltunk)


20/L



2014. aug. 5. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok, csak fordított felállásban. Úgy döntöttem, hogy levegőnek nézem az illető hölgyet. Ha arra sem képes, hogy legalább vissza jelezzen. De szorgalmi időszakban biztos előkerül megint...
2014. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, ezt sajnálattal hallom. :( Igen, az ilyen emberek szerintem pofátlanul elő fognak kerülni szorgalmi időszakban.
2014. aug. 5. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyeseknek ennyit jelent a "barátság". Ezután nem tudok és nem is hiszem, hogy akarok vele mit kezdeni.
2014. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Evvel én is így vagyok.
2014. aug. 5. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!