Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatnék amatőr fotózás...

Hol találhatnék amatőr fotózáshoz alanyokat? Hol "hirdethetem" meg?

Figyelt kérdés

Nem kell, hogy gyönyörűek legyenek, mert nem ez számít.


Örülnék pl. ha olyan emberekről is készíthetnék képet, akiről nincs rendes kép, hogy kitehesse magáról a facebookra.


Természetesen ingyen. Nem fogadok el pénzt, és pénzt sem adok a fotózásért.


Ja és nem aktokra gondoltam, hanem portrékra :) a baráti körömből, aki hajlandó volt rá, azt lefotóztam már. És egy profi fotós ismerősöm véleményezte a képeket. Szerinte kezdésnek nagyon jók lettek.


2014. okt. 7. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
modellonline.hu TFCD kategória pl., vagy akár a jofogas.hu, olx.hu, bár nem tudom, hányan szoktak egy ilyen hirdetésre jelentkezni.
2014. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valami emberekhez közelebb álló fórum vagy ilyesmi van?
2014. okt. 7. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Facebookon is van TFCD csoport, bár ha teljesen amatőr vagy akkor az nem biztos hogy neked való. De FB-re akkor is érdemes kitenni esetleg kérni az ismerőseidet hogy osszák meg, ők jó eséllyel földrajzilag is közel vannak hozzád.
2014. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"nincs rendes kép" - Na ez én vagyok. Nincs egy normális fénykép rólam.
2014. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van nem egy fotós topik az indexen, sgn, de vannak ilyen oldalak is
2014. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Facebookon van TFCD csoport, de ennyire amatőr "fotóshoz" nem hinném, hogy sok jelentkező lesz... Ismerőseid körében terjeszd.
2014. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!