Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 2 kérdésem van mert egymáshoz...

Karesz8 kérdése:

2 kérdésem van mert egymáshoz kapcsolódnak. A válaszokat szamozzatok meg, aszerint hogy melyik kérdéshez tartozik. Köszi . MIÉRT NEM ÉRTENEK AZ EMBEREK? 14/F

Figyelt kérdés

1.) Miért nem értenek meg az emberek? Volt egy lukas óránk a gimiben és az egész osztály elkezdte nyomkodni a telefonját . facebook , twitter , instagram , snapchat, szelfi stb. erre feltettem a 2.) számú kérdést ( lejjebb) erre bamba arccal visszaneztek rám és elkezdtek röhögni hogy milyen hülyesegeken gondolkodom . erre szépen tagoltan elmondtam a kérdést megegyszer. ugyanazt a választ kaptam mint az előbb. miért nem értenek még / fogják fel amit közölni próbálok? segítség!

2.) miért kell az embereknek az életük minden pillanatát megosztani valamilyen neves oldalon? tök fölösleges. valaki magyarázza meg !



2014. okt. 12. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mert ez a divat. A divatban pedig ne keresd az értelmet.
2014. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik, h bárkit is érdekel... legalábbis azt szeretnék. az ilyen embereknek komoly önbecsülési problémáik vannak szerintem, legalábbis a többségnek. és azt próbálják elhitetni magukkal, hogy boldogok, ha a képeiken/posztjaik alapján is ez tükröződik.
2014. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1.) Nem vagyunk egyformák. Akinek természetessé vált, hogy minden gondolatát közzé teszi, annak fura, hogy van, akit ez nem érdekel, és fordítva. Én így nézek azokra, akik nem szeretik a csokit. :) Én pl. megértelek, mert szintén utálom ezt a megosztás-kényszert, ezért nem része az életemnek. De attól még nem akarok senkit megváltoztatni, és nem is kérem számon. 2.) Lehetőségük van arra, hogy csak a jót, a vicceset, az előnyöset, a vidámat, boldogat, kisminkeltet, bevállalósat, stb. (kinek mi a fontos) mutassák magukról...a teljesség igénye nélkül. Így egy számukra ideális képet mutatnak magukról, amire még visszajelzést is kapnak, így teljes az elégedettség.
2014. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Nem kell, hogy megértsenek, olyan társaságot kell keresned, ahol fel sem merül az, hogy nem értenek.

2. Mert ennek sok oka van, nem csak divat. Ha érdekel, hogy én mikre gondolok, írj rám, és bővebben leírom.

2014. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. Magányosak és így megélik, hogy közösségben vannak. Sokan ebben sok élvezetet találnak. Pl. szeretsz kuglizni, rollerezni, focizni, hegedűlni, balettozni, kémiázni, rajzolni napi több órát? Az egyiket biztos nem. Na, pedig szép számmal vannak olyan emberek, akik igen!:)

1. Pontosan mit mondtál és mit válaszoltak?

2014. okt. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! látom nem vagyok egyedül :) !
2014. okt. 13. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!