Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hölgyek, lányok, asszonyok,...

Hölgyek, lányok, asszonyok, mennyire lennétek segítőkészek egy Guinness rekord segítésében?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan Guinness rekord már létezik, hogy valaki egy óra alatt hány hölgyet csókolt végig. De nekem eszembe jutott egy olyan, hogy a világon a legtöbb hölgyet megcsókolt rekord. Mennyire lennétek ebben segítőkészek? Főleg a foglalt nők véleménye érdekel. Lenne egy napló ahol személyi szám, név vezetve lenne és alá kellene írnotok. Szerintem szájra puszi is elég lenne, aki nem akarna csókot adni vagy elég ha az aláírását adja. Várom a véleményetek. Férfiak és trollok kíméljetek. Köszi Barnabás 37/F

2014. okt. 13. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Barnabás, mikorra tervezed?

Mármint a felnőtt, érett gondolkodású férfivé válást?

(N,no troll)

2014. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sosem mert lélekben mindig gyerek maradok, egyébként van családom. De tudom itt mindenki halál komoly ember :-)
2014. okt. 13. 11:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként rengeteg pénz és idő lenne megvalósítani és nem is írtam, hogy komolyan gondolom. Miért az férfiasabb dolog, hogy nem a szeretetre tanítjuk a világot, hanem sok országban ölik egymást az emberek?
2014. okt. 13. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Herpesztől nem fosol?
2014. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

"Miért az férfiasabb dolog, hogy nem a szeretetre tanítjuk a világot, hanem sok országban ölik egymást az emberek?"

Jól van, igazad van, a versengés/rekordra törés része ami nem felnőttes. Pusz.

2014. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ahhoz hogy elfogadják az aláírásaidat és tényleg bekerüljön a rekordok könyvébe egy felügyelőbizottság is kell hozzá. Legalábbis józan paraszti ésszel gondolkodva... Most képzeld el mennyi kamu rekord lenne csak azért, mert valaki ismer 5000 embert és aláírattatott velük egy papírt.
2014. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Akkor én leszek a nem tudom hányadik válaszoló, akkor meg is válaszolja a kérdést. :) Én személy szerint nem vennék részt ebben a "játékban", még pénzért sem. Van párom, de ha ő nem lenne, akkor sem vállalnám be! :) Kitudja, hány nőt csókolt meg előttem az illető , még csak egy ajakra puszi erejéig is, - de én félek, hogy átadhat valamit nekem. Arról nem is beszélve, hogy elég introvertált személyiség vagyok, még a legjobb barátaim arca adott csókjától is ... irtózom! :) Szóval kedves Barnabás, nem, én nem lennék benne egy ilyen " buliba ", de szerintem további hölgytársaim sem mennének bele. :)


Patrícia

2014. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

"Olyan Guinness rekord már létezik, hogy valaki egy óra alatt hány hölgyet csókolt végig"


De olyan még nem létezik, hogy egy óra alatt hány db 100 kiló feletti nő se*gére tudsz csókot nyomni?!!

2014. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Foglaltként nem lennék benne, de ha senkim se lenne, simán.
2014. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!