Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan tudhatod, kiben bízhatsz?

Honnan tudhatod, kiben bízhatsz?

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Néha sehonnan.
2014. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Onnan ha egyedül vagy és csak magadban bízhatsz.
2014. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem magamon kívűl. Én senkiben sem bízom, és egyre többen hányják a szememre
2014. okt. 15. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:

EZ elég összetett kérdés, de egyszerű válasz is van rá.


Pontosan mire gondolsz? Családon belül, haverokra, vagy akár jogi személyekre is gondolsz itt, mint pl bankok, ügyvédek, dokik stb?

2014. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy eleve, a Világban
2014. okt. 15. 22:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem senkiben
2014. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

a nagybetús világban? hmmmm..

Nos kapásból ugye a média, a bankok, az összes ilyesmit szerintem dobhatod ki.

Akikben meg érdemes, azok szerintem olyanok, akiket kb már ismersz, és adsz a véleményükre valamilyen szinten. Szóval.. tudod hogy ők milyenek, ők is tudják hogy te milyen vagy, ilyesmi.. pl közeli barátokban általában szokás bízni :D Mármint fel sem merül, hogy esetleg nem - ugye akkor az már nem az lenne.

2014. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy bonyolult kérdés.


Aki eleve jó emberismerő, az általában ezzel rövid időn belül tisztában lesz, de mégis megütheti a bokáját.

Aki pedig alapból nem igazodik ki ilyen formában a környezetén, azt gyakran ki is használják emiatt.

Én személy szerint abban bízom meg, aki rászolgált valamilyen módon.Nem egy olyan szituáció adódott már, ahol azok az emberek, akiket ma a barátaimnak nevezhetek, volt alkalmuk bizonyítani, hogy valóban érdemesek a bizalmamra.Én szintúgy így cselekszem, és szerintem tudják is rólam, hogy számíthatnak rám adott esetben, és én is rájuk, ha bizonyítottak.

Szóval ennek a bizalom-dolognak rengeteg próbája van, és számos apró és néha teljesen jelentéktelen szituációban is megmutatkozik, hogy ki az, akire tényleg számíthatsz.


Bár azért halkan megjegyzem, hogy elsősorban csak magamban bízok meg, mert még sosem hagytam magamat cserben.Az ember a saját képességeiben mindig bízhat.

2014. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet elérni, hogy akár csak 1 "közeli" barátban megbízzak?
2014. okt. 15. 22:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat amugy!
2014. okt. 15. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!