Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szeretnél halálod után szellem...

Szeretnél halálod után szellemként élni a földön adig amíg te akarsz után mehetsz vagy a mennybe vagy a pokolba de azt adíg nem tudhatod hogy hova amíg el nem indulsz?

Figyelt kérdés

Itt leszögezném hogy nem hiszek abban hogy van élet a halál után bármilyen formában.

Amugy én szeretnék a fejlödésre nagyon kíváncsi lennék, föleg amikor egy olyan bolygót találnak ahol van élet ( ami nagyobb egy baktériumnál ) föleg ha inteligens is, vagy amikor eljutunk egy másik bolygóra esetleg másik galaxisba, és technológiai fejlödést is nagyon megnézném kb 1000 év mulva.



2013. júl. 2. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Én a halálom előtt szeretnék élni normálisan. És minél később meghalni.

2013. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmü és sajnálom ha felzaklatalak nem állt szándékomban.
2013. júl. 2. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennék a pokolba inkább.
2013. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Én szeretnék. Egyedül azért rettegek a haláltól, mert ha már nem leszek, annyi mindenről lemaradok. Ha ittmaradhatnék szellemként, az tökéletes lenne.

Nem nehezedne többé az élet súlya a vállamra, nem lennének kötelezettségek, viszont mindent látnék és hallanék ami érdekel.

2013. júl. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem félek a haláltól.Az elmúlások új kezdetet szülnek. Mindennek a vége valami kezdete, hiszen az ember egy folytonos, de változatos körforgás része. Így a halál(még ha nem is jön utána semmi), valakinek valami újat teremt. A halál kérdéséről csak érdekes elgondolkodni, de valószínűleg ezt sosem fogjuk megtudni.

névte2en

2013. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen itt maradnák, olyan helyekre nézhetsz el amiről nem is álmodnál . A haláltól amúgy én se félek csak a szellemi elmúlástól .
2013. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes kérdés, nehezen tudnám megválaszolni. Nem szívesen nézném a gyászoló szeretteim szenvedését úgy, hogy képtelen vagyok velük kapcsolatba lépni és megnyugtatni őket. Volt kiskoromban olyan álmom, amiben kísértet voltam, elég nyomasztó volt, nyilván az sem lenne mindegy milyen lehet a "létezés" egy kísértet számára.


De így is valószínű, hogy maradnék, amíg van rá lehetőség, a nemlétet, a megszűnést csak akkor választanám, ha a másik opció elviselhetetlen szenvedés lenne.

2013. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Napkiraly ***** válasza:
52%
maradnék a házamban, akik később itt élnek, azokat rémisztgetném, csak ellennék valahogy
2013. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Senkinek nem adtam piros kezet.

7-es a tiedre zöldet nyomtam, csak annyit szeretnék hozzá füzni hogy látthatnád szereteid boldog pillanatait is, ìgy is fel lehet fogni :)

És ha ne adj Isten ök is elhunynak csatlakozhatnának hozzád, ugy ìgy már egész más?

Sajnos ezért se hiszek az ilyenbe mert akor mostanra egy lakásban minimum 20 szellem lenne :)

De azért nem lenne rossz, már 200 év mulva is szinte megfog változni minden és ugy megnézném ezt az egészet.

És igen én is elmennék a világ összes pontjára amiket ugy se fogok soha láttni.

2013. júl. 4. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!