Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen?

Nikcsike0 kérdése:

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Miért kezdek el sírni, akárhányszor valami rossz történik velem (pl. veszekszek valakivel; valami nem úgy sikerül, ahogy én akarom; egyedül érzem magam egy veszekedés közben; úgy érzem, hogy nem tudnak megérteni)? Ezt nagyon utálom, utálom, hogy ezt mindenki látja, és ez nagyon kínos.

2014. okt. 16. 18:18
 1/3 A kérdező kommentje:
De ami jobban érdekelne, hogy hogyan tudnám megállni a sírást, ameddig nem érek egy olyan helyre ahol egyedül lehetek.
2014. okt. 16. 18:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Akaratérő, önkonrtoll ... valahogy fejleszd.
2014. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is hasonló problémákkal küzdök. úgy teszek ellene, hogy nyugtatom magam szavakkal. ha fel akarnak idegesíteni, már csak azért is higgadt maradok. Nem megyek bele semmilyen veszekedésbe, ha valaki nekem esik, ott hagyom, megvárom amíg lenyugszik mindenki, és utána higgadtan beszélek vele.. stb. kerülöm a konfliktust, hogy ne kerüljek kínos helyzetbe. anno mikor elbőgtem magam még mások előtt, soha senki nem vett komolyan.
2014. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!