Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek megnyílni másik előtt,...

Félek megnyílni másik előtt, úgy érzem senki se ismer igazán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretném ha sok barátom lenne, ha folyton lenne valami programom és az emberek szeretnének. De egy nagyobb társaságban ahol sok embert nem ismerek nem tudok megszólalni, kevés dolog van amihez hozzá tudok fűzni valamit. Nem mert nem merek, hanem mert nem tudok mit. Ha kettesben vagyok valakivel akit nem annyira ismerek akkor ideges vagyok, és nem tudok valahogy önmagam lenni. Van néhány barátom, aki elég közel állnak hozzám és nem érzek Velük ilyet (3-4), de én szeretnék mindig laza és vicces lenni.

Általánosban nagyi sokszor bántottak, valószínűleg akkor bezárkóztam és azóta se tudtam megnyílni. Segítsetek mit tegyek?

Folyton attól félek hogy másik mit gondolnak rólam és félek hogy soha senkinek sem leszek fontos és nem kedvelnek vagy nem tudom. Nekem egy barátságban szükségem van a bizonyosságra hogy ő is úgy érez ahogy én, és nem utál meg ilyenek. Annyira de annyira imádom minden barátomat, de mostanában úgy érzem néha hogy tőlük is egy fal választ el.


2014. okt. 19. 18:32
 1/4 A kérdező kommentje:

*másik, nagyon

17/l

2014. okt. 19. 18:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég egy olyan barátot találnod, akiben tökéletesen megbízol, és kevésbé fog érdekelni, hogy mindenki szeressen.:)
2014. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg lenne kedved ismerkedni?
2014. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek, és ezzel vannak nehézségeim, hogy nehezen nyílok meg, úgy pedig nehéz barátokat szerezni. Akár csak egyet is.
2014. okt. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!