Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet visszatérni a...

Hogyan lehet visszatérni a társasági életbe?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár évben teljesen elvonultam, semmilyen társasági életet nem éltem, a barátaim nagy részével is megszakítottam a kapcsolatot. Most szeretnék "visszatérni". Azóta minden megváltozott, a régi társaságom már szétesett, az akkori barátságaim sem igazán működőképesek már, tehát nem tudnám ott folytatni ahol abba hagytam, teljesen a nulláról kellene indulnom, új emberek közt megtalálni a helyem.

Van valakinek tanácsa, hogyan lehet neki indulni? A vágy az most már nagyon meg van, csak nem tudom merre és hogy.

25/L



2014. okt. 24. 18:47
 1/1 anonim válasza:
Próbálj meg keresni közösségeket,ahol összejárnak az emberek,például vmilyen klub,(pl.:sport klub,vagy valamilyen hobbival kapcsolatos).Az azonos érdeklődés jól összetudja kovácsolni az embereket.Lehet nem túl jó válasz,de most így hirtelen ez jutott eszembe.Én legalábbis így próbálnék fokozatosan visszaszokni a társasági életbe.
2014. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!