Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy-hogy ilyen rossz társaság...

Hogy-hogy ilyen rossz társasági ember vagyok?

Figyelt kérdés
Nem kíváncsiak rám az emberek,nem tudok velük miről beszélni. 1-2 szót,de utána néma csend. Ők se és én se nagyon tudok témát feldobni. Sose jön oda hozzám senki beszélgetni vagy valami,csak 1-2 ember. Lányokkal se beszélek,igaz nem is olyan iskolában vagyok,ahol sok lenne,de egyszerűen velük se tudok ,illevte nem is beszéltem még. Még az emberekre se merek ráírni,odamenni hozzájuk,mert félek,hogy nem tudok miről beszélni majd velük. Hogy tudnék ezen változtatni?

2014. szept. 5. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni. Ez miatt nincsenek barátaim, és barátnőm se volt még. Nem tudom hogy meddig bírom ezt így.

26F

2014. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egyéniséged és a neveltetésed nagyon sok dolgot meghatároz, a komfortzónádból pedig nehezen lépsz ki. Keress olyan hobbit, időtöltést, sportot, bármit, ami szimpatikus, és társaságban, közösségban, csapatban zajlik. Ha néhány emberrel ki tudsz nyitottabb kapcsolatot alakítani, sokkal felszabadultabbá válsz mások előtt is.

Ne várj csodát, vágj bele, és lassan meglátod, megnyílsz.

2014. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
érdeklődj, kérdezz, és akkor majd beindul a beszélgetés. Lányokkal beszélgess a hétvégi buliról, vagy mit csináltak a hétvégén, stb. Ha kérdezel és érdeklődsz , elkezdenek beszélgetni veled.
2014. nov. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!