Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismerkedésre kijelölt eseménye...

Ismerkedésre kijelölt események Budapest?

Figyelt kérdés

Sziasztok 22/F vagyok. Ismerkedni akarok új emberekkel, új barátokat szerezni, esetleg barátnőt.

Tudtok valami eseményt, vagy egy csapatot/netes oldalt ami ismerkedéses eseményeket jelöl ki/hírdet meg és egyszerű(gondolok itt arra hogy csak odamész, vagy jelentkezel, felírják a neved aztán mész)? Randis oldalakat már többet is próbáltam, mind kritikán aluli és szinte csak az észjátszás megy rajtuk.

Valami olyat akarok ami gyors. Nem kell nekem az hogy most elítéljenek üzenet, profil alapján. Aki ismerkedni akar az majd azután válogasson mikor már ismer valakit, és ne előtte.


Na tehát ha tudtok ilyen oldalt, eseményeket stb Budapesten akkor légyszi írjátok ide. Köszi



2014. okt. 26. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Rapidrandikat, villámrandikat keress (google a barátod), azok igazán gyorsak, és kifejezetten az ismerkedésről szólnak. Nem internetesre gondoltam, hanem igazira, ahol adott időben egy adott helyen (kávézó, cukrászda, akármi) megjelenik sok egyedülálló férfi és nő, regisztrálnak, mindenki kap egy sorszámot amit el kell helyeznie magán. Utána kétszemélyes asztalokhoz odaülnek a nők, és a férfiak forgószínpadhoz hasonlóan "végigjárják" a nőket, előre meghatározott időt (3-5 perc) eltöltve egy-egy asztalnál.

Ha valaki tetszik, annak a számát felírod. Aztán ha ahhoz a számhoz tartozó nőnek is tetszel, tehát az ő listáján is rajta vagy, akkor a szervezők megadják neked a másik elérhetőségeit, és fordítva, ő is megkapja a tiédet. Ha nincs egyezés, akkor nincs telefonszám sem.

2014. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!