Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lehet az, hogy itt a...

Miért lehet az, hogy itt a környéken kb.50 km-es körzetben mindenki ismer mindenkit a fiatalok közül?

Figyelt kérdés

Facebookon látom mindenki mindenkinek az ismerőse, meg ahogy pl. az iskolában hallom, elég sokaknak van mindenféle nevű közös ismerősük akiket én persze nem ismerek.

Hogyan ismernek meg az emberek ennyi embert élőben? Feltéve, hogy nem csak úgy bejelölték őket facebookon, hanem tényleg ismerik. Én meg alig ismerek valakit, elég magányos vagyok, csak akikkel egy iskolába járok és jártam, azokat ismerem nagyjából, de ott se mindenkit.


2014. okt. 27. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még iskolába jársz ezen ne csodálkozz. A vele egykorúak mindenkit ismerősnek jelölnek, nem kell hogy legyen előtte találkozás. Ők ha tudják hogy ő x vagy y akkor már szerintük ismerős :) Amúgy meg lehet hogy járnak vmi külön foglalkozásra, sport, művészet stb, ami miatt több embert ismernek. Én is sportoltam az iskolába és emiatt sokkal több embert ismertem, mint egy átlagos iskolás, aki nem csinál semmit a sulin kívül.
2014. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

na igen, az iskola nem mindig a legjobb módja az ismerkedésnek

én egy csomó gyerekkel vagyok úgy, hogy köszönőviszonyban voltam csak vele suliban, de semmi több és meg voltam róla győződve, hogy egy gyökér

aztán egy buliban jobban megismertem és kiderült, hogy egész normális

nagyon sok embert ismerek, akikkel mostánaban kezdtem el csak jóba lenni :D

2014. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!