Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fóbia, vagy mindenki ismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fóbia, vagy mindenki ismer mindenkit? Mindig akkor keres az új pasi, amikor a régi is, mindig akkor hiányzom másnak, amikor valaki másnak is. Vagy minden ember egyszerre gondol rám? Teljes véletlenség ez?

Figyelt kérdés

vagy arra is gondoltam pl az új pasi felvette a kapcsolatot azzal, aki rám hajt, mert érdekes ők is pont egyszerre találnak meg mindig telon. szinte percre pontos minden. pl aki rámhajt nagyon ritkán ír, szóval igazából lemondott rólam, csak kíváncsiságból ha eszébe jutok, megkeres. nah és pont ekkor keres a mostani pasi is. és most a mostani pl nem ezzel a sráccal, hanem a régebbi exemmel ír nekem most felváltva. ha válaszolok az egyiknek, ír a másik, válaszolok arra, erre kapom ettől. utána 1-2 napig, vagy tovább, de csend. utána megint elővesz az egyik, erre pont akkor a másik is...


jelzem hiába kérdeznék rá, mert ha esetleg összebeszélnek, vagy ha nem is, a válasz ugyanaz lenne, áá nem ismerem, ki az exed, vagy áá nem ismerem, ki a barátod.


más mit gondol?


2013. júl. 7. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:

szóval hogy lehet az, hogy pont abban a percben kapok üziket meg hívásokat két meg három sráctól és napokig aztán semmi ugyanettől a háromtól?

most vagy ismerik egymást és tesztelnek kinek mit mondok, írok, vagy lehet ez véletlen?

2013. júl. 7. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Van rá magyarázat, de inkább nem terhelnélek azzal, hogy Jungot olvass...
2013. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jungo...

a google kidobott mindent,csak könyvet nem...

2013. júl. 7. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
egyszer én is gyanakodtam egy hármas összeesküvésre- ha be is vannak avatva dolgokba akkor is van még jópár aki furin ismerkedik -nem hinném hogy mindenki tesztelget. amúgy sokra nem mennek a teszttekkel azt hiszem meleg lettem már a maszti sem hiányzik -a szexmegvonáskor nekem elvonási tüneteim lettek ma már nem nagyon gondolok rá...de a hipotézisem még megvan majd ha őszinte lesz és nem hazudik nekem akkor nyitok én is..
2013. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

most eme pillanatban is ez történik!!


ír az ex és jé kb 3 sec és ír a mostani..


arra már kezdek rájönni, hogy nem ismerik egymást,ez lassan 100%

de akkor mi ez?

2013. júl. 10. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:

minek van, volt annyi pasid?

Megoldás: egy tanzániai, majd eszkimó. majd vietnámi... stb


akkor nem fogják egymást ismerni, keresni :D

2013. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!