Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi az az életkor maximum...

Mennyi az az életkor maximum amit egy 19 éves fiú csípőből letegezhet?

Figyelt kérdés
Mennyi az az életkor maximum amit egy 19 éves fiú csípőből letegezhet? És ha a pénztárban vagyok és a kollégám tegezi akkorvén is hellózhatom?

2014. okt. 29. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bizonyos távolságtartó hivatalok, mint pl. bank, okmányiroda, rendőrség, orvosi rendelő. Ezeknél inkább a magázódás a szokás, mivel hivatalos helyek. Ettől még nem "jobb helyek", csak hivatalosak. A bolti pénztár nálam már nem a "hivatalos hely" kategória.

Ahol én dolgozom, ott is fontos az illem, mégis tegeződünk azokkal az emberekkel, akikkel a munkánk során kapcsolatba kerülünk, és eddig még soha senkinek nem volt vele gondja. Nem attól lesz valami jobb hely, és nem attól leszünk illemtudóak, hogy mindenkivel erőltetetten magázódunk. Magázódva is lehet tiszteletlennek lenni, és tegezve is meg lehet adni a tiszteletet, hiába barátságosabb.

2014. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Én kasszában dolgozom és többször köszönök sziával. Akár 50-60asokat is letegezek,ha fiatalosak. És szoktak neki nagyon örülni:D Komoran lépnek be az üzletbe, aztán felcsillan a szemük, mikor letegezi őket egy fiatal. Az embernek jól esik,ha kicsit közvetlenek vele. Én is örülnék neki fordított esetben :)
2014. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!