Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Új élet kezdete, vajon hogyan?

Új élet kezdete, vajon hogyan?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, 6 évig kemény drog használó voltam, (mindent betoltam ami jött, gyógyszerektől kezdve lsd, gomba, crack, eki, speed stb, igazából a heroin kivételével minden) Életemet a szerek használata töltötte ki nagyon durván. Emellett relatíve értelmes embernek tartom magam, (akár milyen hihetetlen azalatt az idő alatt is tanultam, jó eredményeket értem el, több felsőfokú nyelvvizsgám van stb... Ezeket csak azért írtam le, hogy látatlanba legyen egy összképetek rólam. :) Azonban azóta, hogy tiszta életet élek hirtelen eltűntek a "haverok", akikhez csak a cucc fűzött, megváltozott nagyon nagyon sok minden... Egyszerűen úgy érzem, hogy egyedül vagyok a világban. A szerek használata helyett elkezdtem keményen edzeni, de igazából itt meg is torpantam.. Van 1 igazán tényleg jó barátom, az egyetlen akit tisztán is szeretek/elviselek. Általában a 40+ sokkal értem meg magam. Már elvégeztem egy főiskolai képzést, most megint első éves vagyok, egyszerűen nem bírok azonosulni a velem egykorúakkal, vagy pár évvel kisebbekkel. Ami most "menő", azon én már rég túl vagyok. Több éven keresztül jártam hajógyárira.. egy főiskolai party nem nagyon dob fel. Persze megvannak a folyosó barátok, de őket sem bírom annyira. Egyszerűen inkább vagyok többször egyedül, minthogy ezekkel az emberekkel legyek. Viszont nagyon szeretnék olyan barátokat, akivel egy hullámhosszon vagyok. De nem tudom hol lehet ismerkedni.. Hobbim, elfoglaltságom nincs nagyon ugye, mert mással voltam lekötve.. Emellett viszont sosem voltam szerelmes... Csak futó szexkalandok, ahhoz képest, hogy hogy nézek ki, (viszonylag helyes), egyszerűen hihetetlenül félek kimondani az érzéseimet, és ismerkedni. Bármikor el tudok beszélgetni random lányokkal, de az teljesen más, amikor érzelem kifejezésről van már szó. Érzelmi intelligenciám ritka szar szerintem. És most ott tartok jelenleg, hogy úgy érzem, kiégtem. HELP, hogy tudok változtatni ezen? Igazából semmi nem fog megoldódni e módon, de bármilyen tanácsnak nagyon örülnék. :)

2014. okt. 30. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni, de beszélgethetünk, ha gondolod...ez esetben írj privát üzenetet...
2014. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Kell egy hobbi.

Szerintem kezdj el sportolni, futni.

Legyél sokat a szabadban.

Járj suliba vagy dolgozz.

Tűzz ki életcélokat...

2014. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Uhh :D hát figyelj, én 18 éves srác vagyok,viszonylag fiatal már hozzád,de amiket leírtál az életedről az nagyon nagyon tetszik,szívesen barátkoznék veled
2014. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Legyél mindíg emberek közt, de ne szórakozóhelyen.

Ha egyedűl érzed magad hallgass rádiót, menj haverokkal valahova...

2014. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

A leírtak alapján igen értelmes vagy.

Menni fog :))))

Fő, hogy legyél társaságba...

2014. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ha nekem írtad,hogy barátkoznál és fiatal vagy hozzám...hát

Márciusba leszek 16 éves :D

2014. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Bocsi, félreértettem.

Nem figyeltem

2014. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem általánosításban írtam, hogy az összes nálam fiatalabb tapasztalatlan, és értetlen. Van egy 17 éves haverom, akivel pl. sokkal jobban el tudok lenni, mint sok csoporttársammal, akik idősebbek. Hobbim a kondi most, van, hogy heti 6x is elmegyek edzeni. De kb. ennyi. Annyira megváltoztak a napjaim. Volt olyan, hogy 3 hétig minden egyes nap be volt szívva. Suli előtt, után, reggel, este... És a zord valóság (ahhoz az állapothoz képest) eléggé ijesztő, és még új nekem.
2014. nov. 2. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki megjárta a poklot, nehezen tud a hétköznapi emberek közé beilleszkedni. Nincs ezen mit csodálkozni. Arra vigyázz, hogy ne vidd túlzásba az edzést. Tudod, a túlerőltetés is hasonló örömforrása a szervezetnek, mint a drog. Könnyű rászokni. Az ízületi problémák viszont kevésbé örömteliek.

Azt mondod 1 barátod van. Helyes. Az igaz barátok nem teremnek minden bokorban, szerencsés ember az, akinek 3-4-nél több van élete során. Fiatal vagy, még szerezhetsz párat. Szerelembe esned nem lesz könnyű. Az is kémia, mint a drog, és időbe telik, amíg az előző kipucolódik minden sejtedből, vagyis amíg minden sejted megújul. Ezt hét évben határozták meg az okosok.

Ismerkedés? Próbálj meg tét nélkül játszani. Mint ahogy tényleg nincs is valódi tét. Mit számít egy-két kudarc? Persze sebeket nem szívesen kap az ember, de el kell fogadni a kapcsolatteremtés természetes velejárójának.

És ami a legfontosabb: keress valami alkotó tevékenységet. Kis dolgokkal is kezdheted, (akár a főzés is megteszi) utóbb úgyis egy építkezés kellős közepén találod majd magadat.

Írj, ha valami nem tiszta.

2014. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia😊 tudom, hogy mar regi kerdes de azota sikerult tisztanak maradnod es uj eletet kezdened?
2019. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!