Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez tényleg ilyen rossz vagy...

Ez tényleg ilyen rossz vagy ilyen sok hülye van Tényleg ilyen primitív az internetes társadalom?

Figyelt kérdés

Adott vicc:

Móriczka(mondjuk) 9.-es gólya lesz.

Igazgató úr bejön matekórára végignéz az termen, a táblán, a tanulókon ránéz és megszólal:

"-Móriczka! Hol van a névtáblád?"


Az ellentmondás abba van, hogy névtábla nélkül is tudja Móriczka nevét. Ez a vicc.

Mennyire erős? Mennyire nem erős? Relatív.


Kiírtam valahova ezt, sok fikázó komment jött pl: "Ássunk főnök, meg kell találjuk a poént!" Az oké, hogy valakinek nincs jobb dolga, de jött olyan komment is "Sajnállak, ha viccesnek tartod, hogy valaki nem visel névtáblát."


Tényleg van ilyen hü//e gyö/ér a világon aki nem veszi észre az ellentmondást? Tényleg ilyen primitívek vannak?



2014. okt. 30. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez nem vicces. És nem logikus. Attól, hogy az igazgató ismeri Mórickát, még Kiss Béla magyartanár nem ismeri, tehát kellhet a névtábla, továbbá ha a többi diák visel táblát Mórickának is kutya kötelessége viselni attól függetlenül, hogy ismeri az igazgatót vagy sem.


Ez esetben nem az emberek primitívek, hanem ez a vicc nagyon rossz.

2014. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1: Tényleg olyan nehéz felfogni, hogy a matektanár az igazgató?

"Az ellentmondás abba van, hogy névtábla nélkül is tudja Móriczka nevét. Ez a vicc." - Le is írtam b+

2014. okt. 30. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szóval te írtad ki ez ta Pesten Hallottamba úgy, mintha az osztálytársaddal történt volna, ne aggódj nem fedem fel a kiléted.
2014. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha úgy állunk hozzá, hogy vicc akkor a legrosszabb viccek közé tartozik amiket valaha olvastam (nem szoktam vicceket olvasni, pláne szarokat). Most komolyan ennyire igénytelenek lennénk, hogy ezt viccnek akarjuk beállítani?
2014. okt. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
A kérdező szerintetek is egy primitív bunkó? Egyébként öcsisajt, ismerkedj Hofi Gézával, ő vicces. Ez itt szánalmasan sz.r.
2014. okt. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!