Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az olyan szórako...

Mit gondoltok az olyan szórakozóhelyről ahol korcsoport szerint külön kell bulizniuk az embereknek?

Figyelt kérdés
Az egyik terem a 25 év alattiaké, a másik a 25 felettieké. Értem én az elgondolást, hogy felnőtt, vagy középkorú emberek nem a tinik között vágynak szórakozni..na de gondolkozzunk egy kicsit. Mivan a 23-24 éves nőkkel, akik ismerkedni szeretnének, nyilván nem kisfiúkkal, hanem maguktól idősebb férfiakkal. Erre nem gondolnak a szervezők?
2014. okt. 31. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én eddig csak olyan helyekről hallottam, ahol ez a dolog opcionális volt. Alapvetően ennek vagy annak a korosztálynak szánják a zenéket stb., de senkit se lincselnek meg, ha nem a korának megfelelő helyre megy.


Amúgy aki célirányosan ismerkedni akar, miért olyan bulit választ, ahol szétválasztják a korosztályokat? :)

2014. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!