Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudok Budapesten ismerkedni?

Hol tudok Budapesten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, kevés barátom van és ők is messze laknak tőlem.

Nem tudom hogy hol tudnék új embereket megismerni,barátokat szerezni... Barátaim nem nagyon szeretnek kimozdulni otthonról,egyedül pedig nem tudom hogy hol lehetne ismerkedni.

A facebookos meg egyéb internetes ismerkedő módszereket nem kedvelem.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.

16/L



2014. okt. 31. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kultur helyek? Kiállítások? Múzeum? Valamelyik érdekel akkor sok esélyed van ismerkedni
2014. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ez a korosztály nem jár múzeumba vagy kiállításokra.

Pfff. Ha tudnád én hányszor kitettem ezt a kérdést...

Barátok nélkül nincs buli, buli nélkül nincsenek barátok, ez egy örök dilemma.

Elméletileg azzal a kevés barátoddal kéne bulizni menned, ha nem járnak hívni őket. Nekem nem vállt be, csak eddig mindenki ezt írta.

A maradék semmi értelmes választ nem adott, csak kritizálta a helyesírásom, "kiskapukat" írt.

Pl: Barátkozz a másik osztályból valakikkel, barátkozz az interneten. De olyan heéy NEM létezik ahova pusztán barátot/barátnőt (nemtől és szexuális beállítottságtól függetlenül) mennek szerezni az emberek.

Szórakozóhelyekre meg min 6 fős csoportok járnak. Neked annyi előnyöd van, hogy lány vagy, ezért ha jól nézel ki megtalál valami társaság ami befogad.

2014. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!