Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hová lettek a szociális...

139 kérdése:

Hová lettek a szociális képességeim?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elpárologtak. Nem értem, hogy lehet, hogy régen remekül mentek a beszélgetések, beilleszkedések, emberek szórakoztatása most meg, valahogy minden emberekkel való kontakt létrehozása vagy fenntartása óriási kihívás. Így nem lehet normális életet élni. Az a tanács, hogy minél többet próbálkozzak, nem vált be, így egyre több csalódás ért és egyre kellemetlenebb és nehézkesebb "beszélgetésekben" volt részem. Szó szerint egyik napról a másikra tűntek el az alapvetően remek szociális képességeim és váltam egy nem beszélő emberré akivel két szót nem lehet váltani. Leginkább azok válaszára számítok akiknek szintén volt az életükben egy ilyen időszak amin túlléptek és újra a "régik" lettek. Köszönöm szépen! 15L
2014. nov. 7. 18:59
 1/3 A felhasználó ***** válasza:
Talán kezdesz rájönni hogy az üres fecsegés értéktelen.
2014. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig is értéktelennek és primitívnek tartottam és régen sem a semmiről beszéltem. Az emberekhez való hozzáállásommal együtt változott. Ma már nem szimpatizálok mondhatni senkivel sem ami szintén nem segít a hangulatomon és a társalgásokban sem és lehet ezért nem tudok "ellenni" bárkivel. Megnyugtatna ha találkoznék egy szimpatikus emberrel aki újra kihozná belőlem a jobb oldalamat viszont mi van ha mégsem és azzal az emberrel sem tudnék kommunikálni? Eléggé szükségem lenne tanácsokra de úgy látom nem érkeznek :(
2014. nov. 8. 20:07
 3/3 A felhasználó ***** válasza:
Az se jó, ha túlságosan erőlteted a dolgot. Ha majd találkozol olyan emberrel aki felkelti az érdeklődésed, sokkal természetesebben fog menni a beszélgetés.
2014. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!