Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet a facebookot...

Hogy lehet a facebookot ismerkedésre használni? Sztem nem lehet, de miért mondják az ellenkezőjét?

Figyelt kérdés

Olvasom, hallom innen onnan h a mai fiatalok ismerkedési szokásait átalakította a f **búk, és ez egy fontos terep lett.

(mai fiatalok mondom ezt a magam 19 évével)


Kérdésem: hogy a túróba lehet a f*búkon ismerkedni?

Szituáció.

Itt vagyok én, 19 éves főváros fiú és keresek ellenkező nemű hasonló korú és lakhelyűt. Mindezt úgy hogy az illető persze vadidegen legyen, nem ismerős ismerőse, egy totál idegen valaki. Vagyis még a nevét se tudom a leendő partnernek.

Eleve csak olyan érdekes akinek publikus mindenki által látható fotója van fenn. Arctalan akárki helyből halott.

Na most hogy keresek én ilyenre rá a f**búkon?

Az IWIW-en ez megoldható volt. Szűrhettem korra, lakhelyre, iskolázottságra stb

Ez f**búkon hogy kivitelezhető?


2014. nov. 8. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2014. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elmondhatná valaki, aki profi ebben...
2014. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés alatt azt kell érteni, hogy nem egy teljesen ismeretlen emberrel kezd
2014. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

???


én csak teljesen ismeretlen emberrel kezdek. NYILVÁN.

ezért hívják ISMERKEDÉSNEK.

ha már ismerem, nem ismerkedés.

2014. nov. 8. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszeru pedig. Mint az eletben. Kozos erdeklodes alapjan olyanokkal ismerkedsz, akik ugyanazt lajkoljak, ugyanabban a grupban vannak. Nem full ismeretlenekre rairsz.

Az tolakodas, nem ismerkedes. Mintha tenyleg az utcan setalva probalnak barmi is.

2014. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

érdekes módon haverom között van olyan aki vadidegent is leszólít az utcán lesz ami lesz.

lehet h 10-ből 9x elküldik a francba, de az az 1 db az bejön neki.

még mindig jobb mint én, akinek 10ből 10 nem jön be.

úgyhogy inkább meg se próbálom. minek.



>>>>


Nem full ismeretlenekre rairsz.

Az tolakodas, nem ismerkedes. Mintha tenyleg az utcan setalva probalnak barmi is.

2014. nov. 8. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a 10-ből 1 nyilván neki se azonnal lett. Legalábbis nekem eléggé vért hugyozós volt "bárki-kompatibilissé" válni ténylegesen, mert egyedül az működhet. Annak a 9-nek tényleg jó oka van nemet mondani, és az nem te vagy. Az az 1 pedig valószínűleg csak nehezen tud nemet mondani, pedig talán még jó okot is találna könnyen, akár benned is... Mire eljutsz ahhoz, akit mindig is kerestél, egészen sok idő is eltelhet. Persze a szerencse nagyon jól ért a meglepetésekhez: egész sok olyan van, hogy soha nem akadsz így rá arra, akivel tényleg egymás mellett a helyetek, és olyan is, hogy egész hamar sikerül, majdnem függetlenül a rutinodtól, a külsődtől, a jellemedtől...
2014. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!