Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha facebookon bejelölök...

Ha facebookon bejelölök valakit, de ő visszautasítja akkor kapok róla értesítőt? Vagy milyen módon tudhatom meg hogy elutasítottak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én a volt gimis osztálytársaim jelöléseit utasítottam vissza, mert nem érdekelnek. Minek legyenek az ismerőseim, ha nem is érdekeljük egymást? Dísznek?

Pedig direkt álnévvel jelentkeztem fel, hogy békén hagyjanak. De valaki beárulhatott.

2014. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"9-es én nem zaklatom. Azt hiszem nem tudjátok hogy mi volt a kiváltó ok amiért feltettem a kerdest.."


Nem mondtam, hogy zaklatod. De miért nem úgy teszed fel a kérdést, hogy aki válaszolni szeretne, az legalább tudja, hogy miről van szó?

2014. nov. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Talán mert nem akarom kiírni a magánéletem?! Amúgy ehez a kérdéshez miért kellene több információ? :)
2014. nov. 17. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!