Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti, hogy reagáltok erre az...

Ti, hogy reagáltok erre az osztálytalálkozón? (MELEG kérdés)

Figyelt kérdés
Tehát, meleg vagyok, és nem sokára osztálytalálkozó lesz, a gimis barátokkal, nem tudom elmondjam-e a nem identitásom, ha kérdezik van-e már család,barátnő vagy vmi, mit mondjak? Vki volt már hasonló helyzetben, vagy ismerőse került már ilyen helyzetbe? Hogy oldanátok meg? A gimibe végig, heteró "voltam".
2014. nov. 8. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel nem zavarna, a nemi identitásáról senki nem tehet, ugyanúgy néznék Rád, mint azelőtt. Meglepődnék, mert ugye "heteró voltál", de semmi extra. Persze rengeteg ember emiatt elítéli a másikat, gyűlölködnek, meg betegségnek titulálják a homoszexualitást

Ha aggódsz, mit szólnának a többiek, inkább ne mondd el nekik. Ez maximum közeli barátokra tartozik, nem minden "jöttmentre". Főleg, ha nem tartottad velük a kapcsolatot, akkor meg főleg nem tartozik rájuk. Ha rákérdeznek a család, barátnő témára, mondd azt, hogy most nincs párod és kész, akkor jobb esetben nem faggatóznak tovább.

2014. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 t_GaRami_a ***** válasza:
30%
Kérj meg egy csajt, hogy menjen el veled, és játssza el a barátnőt.
2014. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a pasidat.
2014. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is most lesz osztálytalálkozóm. Nem szeretném, ha előjönne ez a téma, mert tele van a nemiszervem a melegek állandó parádézásával. Tartsd meg ezt az infót magadnak!
2014. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén szólva, mi közük van hozzá? Nem kell elmondani és ha ilyen kérdést tesznek fel neked, akkor azt kell mondani, hogy nincs most senki a láthatáron és kész.
2014. nov. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

le kell rázni mndenkit. az emberek többsége ostoba, úgyse fogadná el, de ha barátnőd lenne abba is csak belekötnének.

hazudhatsz is nekik hogy távkapcsolat, és akkor nem kombinálnak.


minél hamarabb dolgozni kell és önálloóan élni, ha már nem függsz tőlük és el tudod fogadni hogy midneki rólad fog pletykálni és kiközösítenek, akkor fel lehet vállalni, de csakis munkahelyen kívül.

2014. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nemi identitás mást jelent

ha egyedülálló vagy, akkor mond azt, hogy egyedülálló vagy, ha nem, akkor azt , hogy a párod nem ért rá eljönni vagy vidd magaddal...amúgy meg ki nem tojja le, hogy akiket 5-10 évente egyszer látsz, azoknak mi a véleménye

2014. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!