Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy lánynál tényleg nem...

Egy lánynál tényleg nem számit a méret és a pénz ha igazán szeret?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 04:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nem számít.A belső értékeket kellene,hogy nézze mindenki,nem pedig a külsőt.
2014. nov. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Andreas jól írja, "kellene".

Sajnos hosszútávon számít a méret.

2014. nov. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy lánynál abszolút nem számít a méret és a pénz, ha mindkettő megfelel neki! Akkor van egy kis baj, ha az egyik miatt komprommiszumra szorul. Ha egyik sem, az pillanatok alatt kiderül és érzelmi szálak sem fognak kialakulni!
2014. nov. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis számít a méret! Nem az a fontos, hogy óriási legyen viszont minimum átlagos ez fontos.( hossz/ vastagság) Aki mást mond megértem, de én így látom. Pénz akkor számít ha családot akarsz alapítani: a férjnek legyen legalább állása hogy a csekkeket be tudjatok fizetni. De nyilván nem számít gazdag-e. A gazdag is lehet csúnya buta jellemtelen és gyenge adottságú egyéb dolgokban.
2014. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%
Pénz és(/vagy) méret nélkül nem fog eljutni odáig, hogy igazán szeressen.
2014. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem számít a pénz, én biztos nem jönnék össze olyan emberrel,aki lustaságból nem tanult/nem dolgozik és el kell tartani.Mi lesz majd ,ha gyerekeink lesznek? Amennyiben látom,hogy mellettem van mélypontja természetesen felhúzom és támogatom,az teljesen más!

A méretről nem tudok nyilatkozni,nekem eddig egy barátom volt elvileg 18 centi körüli mérettel,de nem hiszem hogy baj lenne,ha más méretű lenne ő folyton arról panaszkodott,hogy túl vékony neki én ezt se vettem észre. 19/L

2014. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha rájön egy idő után az a lány ,hogy a gazdag pasi csak tárgynak kezeli amit kifizetett és ott lép félre ahol tud, a lópötsűnek meg nem áll fel,vagy csak beveri neki 3 percre, akkor szépen elkezd keresni más irányba is.
2014. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ha igazán szeret"


na itt van a kutya elásva..

2014. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A méret számít. A szélsőségek nem tesznek jót a szexuális életnek és ez negatívan befolyásolja a kapcsolatot.

A pénz semmilyen szinten.

2014. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, de azért méretben nem árt passzolni.
2014. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!