Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nőknek tényleg csak a jómód...

A nőknek tényleg csak a jómód kell meg a pénz? Pénz-ház-kocsi-kigyúrt alak ill politikus.

Figyelt kérdés

Nemrég egy nő "ismerősöm" meg is mondta hogy mik most a lányok MINIMUM kritériumai: 30-40 éves, magas-sportos/kigyúrt, sűrű sötét hajú és szemű ámbár borostás, sportosan elegáns legyen. Minimum a diploma (nem büfészakos) vagy a doktori cím. Minimum a jól fizető stabil állás és az új Audi vagy Passat (passatot még megbocsáltják ha az van, de inkább a nagy Audi vagy Merci) és persze a ház! Igen, HÁZ!! Változtak az idők, mondta hogy lakás már nem fér bele alap kritériumba, hogy csak egy átlag saját lakása legyen! Most már átalakult a követelmény a KERTESHÁZRA!!! nem hiszem el.. gondolom az se mindegy hogy hol van, melyik kerületben.. És azt mondta; Ha ezek mind megvannak, akkor majd lemehetsz egy szórakozóhelyre vagy bisztróba vagy akárhova "ismerkedni", és akkor már meglesz a 20% esélyed hogy szóbaáll veled egy aránylag tűrhető lány mind személyiségre és megjelenésre is.

Mondta hogy én jófej vagyok neki, humoros és még tetszem is. De így hogy csak egy diplomám van és csak irodista vagyok és csak egy átlag lakásom van így sajnos nem. Mert a választékok fiúkból nagyon gazdagok, és a fent említett kritérium az mind az elvárásoknak a generális minimuma. Pont! Találkoztam egy barátnőjével is, aki lényegében ugyan ezt mondta el, csak kicsit más szavakkal és "ótvarabb előadásban".

Véleményeket kérek. Ezek nélkül már nem kell a férfi, vagy mi van már a lányokkal?! :(



2014. nov. 6. 19:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem:


A diploma nekem is fontos. Ha én tanultam, tanuljon ő is.


A kigyúrtság nekem negatívum. Sportoljon, oké, de ne a kondi terembe élje az életét, ha csak nem az a munkája.


Az anyagiak kevésbé számítanak. Legyen intelligens, legyenek céljai, tegyen is értük, a többi jön magától.


És a jelleme is fontos, én valamiért a kedves, humorérzékkel rendelkező férfiakat szeretem.

2014. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Ez továbbra is a csak a forever aloneok kifogása.

A kigyúrt, politikus meg kizáró ok eleve.


"sűrű sötét hajú és szemű ámbár borostás"

Engem csak az érdekel ezt honnan szedted?

2014. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%

Tőlem lehet asztalos is csak lássam a dolgozni akarást. Nem kell h kocsija vagy háza legyen majd ha úgy alakul megteremtjük a rávalót. A lényeg h szeressen, normális legyen és törekedjen a teljes életre.

De én is visszakérdeznék! Nektek pedig csak a 40kg nagy mellű, r#banc műnők kellenek, akiket tudtok mutogatni? Mert én ezt látom....sajnos.

2014. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Igen. Azzal kiegészíteném a remek, átgondolt, 100%-ig igaz kommented, hogy a 22 centis farok is "MINIMUM" manapság.



Összegezve, ha nincs pénzed, Mercid, Audid, diplomád/doktorid, sűrű és sötét hajad, borostád, lakásod, rengeteg pénzed, valamint 22 centis farkad, és 30 évnél fiatalabb vagy, nem lesz párkapcsolatod. Ezt mindenki tudja, ez teljesen igaz. 30 év alatt mindenki prostihoz jár. A 30 év feletti "alja nép" szintén. 40 éves korukban az emberek elválnak, és ismét megy a prostizás.

2014. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
100%

Micsoda magasröptű kérdés. Sarcasm: ha felszállok a bkvra, csak ilyen párokat látok, szóval kedves kérdező... Ilyen az élet, irány a konditerem!


Úristen... Ha buta lányt szeretnél, ezek az elvárások igen. Ha nincs szakmád, próbáld ki a Dj hivatást!

2014. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
Amiket most felsoroltál 50 %-a igaz, mert alapvetően egy gazdag pasinak jó nője szokott lenni akár ronda akár nem. Ez hülyeség, hogy csak kertes ház és a passatot elnézik. Ha már valaki a Holt Housban lakik, ami Budapest egyik legdrágább társasháza a X. kerben azért arra is felnéznek. Hidd el simán lehet egy jó nőd, aki értelmes és művelt, csak legalább szerezz havi 3-500 ft-ot és legyen mellé egy viszonylag jó kocsid és legyen egy jó lakásod egy jó helyen. Ja és nézzél ki jól valamennyire.
2014. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

ezek egy "nő" ismerősöd kritériumai. Bár inkább pióca. Az én kritériumaim:

- mindegy mennyi idős

- mindegy milyen alkatú

-külső/stílus mindegy, csak öltözzön ízlésesen

-mindegy hogy van_e háza, kocsija

-legyen állása, keressen állást vagy tanuljon-értsd csináljon valami hasznosat, ne a munkanélküli segély édes békéjében vegetáljon

-legyen diplomája-ez fontos, mert nekem is van (lesz, de ez mindegy most)

- szeressen, tiszteljen, fogadjon el olyannak amilyen vagyok, legyen hasonló értékrendünk, életképünk

Még ezek is túlzóak? Ne egy nő véleménye alapján vonj le következtetéseket. Üdv: 23/N

2014. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
59%
Azért szörnyű, hogy minden más nap megállapítják a férfiak, hogy azért nincs barátnőjük, mert nem atom gazdag, tökéletes ken babák.
2014. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
43%

#8


érdekes, hogy 1 milliomostól se hallom hogy sír nők után, viszont a szegény emberektől annál inkább. Biztos csak véletlen egybeesés.

2014. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

R****ot akarsz vásárolni vagy társat szeretnél?

Mert az előbbit érdekelni fogja a pénzed, az utóbbit nem.

2014. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!