Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 4-gyen vagyunk 2 csaj és 2...

4-gyen vagyunk 2 csaj és 2 srác (Az egyik én), amikor elmegy a másik srác akkor valahogy elfogynak a témák és a 2 csajjal ott állunk és semmi téma nincs. Tudnátok segíteni, hogy mit csináljak, miről beszéljünk?

Figyelt kérdés
Köszi előre is
2014. nov. 13. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
hányévesek vagytok?
2014. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 válaszoló vagyok. ha húszon évesek vagytok, akkor mindenféleképpen olyan dolgokról beszélj a két csajnak ami nevettető és merész . Hagy lássák , hogy van humorod.

merész alatt azt értem , nem hétköznapi téma inkább egyedi.

2014. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vicces téma tényleg jó ötlet.

Nem tudom, nekem olyan érzésem van hogy a srácok szokták vinni a beszélgetést. Szerintem ezért van.

(bár most mondja fiú ismerősöm, hogy szerinte meg nem a fiúk szokták vinni a beszélgetést...)

n

2014. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most így konkrét témákat hogy vetnénk fel?


Beszélj bármiről, ami téged érdekel, hátha őket is érdekli egy kicsit, vagy kérdezgesd őket a saját dolgaikról, hátha elkezdenek jobban beszélni, amibe belekérdezhetsz, vagy valami eszedbe jut róla, amiről meg nekik, amiről neked...


Úgy néz ki amúgy, hogy nem nagyon van közös témátok, ez ellen elég nehéz tenni.

2014. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk.
2014. nov. 14. 14:24
 6/6 anonim válasza:
Baszatok
2016. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!