Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok a barátnőmre!?

Féltékeny vagyok a barátnőmre!?

Figyelt kérdés

Nagy közöttünk a baráti szeretet, és összevesztünk csúnyán.

Mert mi igazából mindig egymásnál lógtunk nem birtunk ki 1 napot se hogy ne beszélgessünk egyfolytában.

És hát az lett hogy a barátnőmön elkezdett lógni egy másik csaj és hát én meg akkor mással lettem. Nagyon sokat veszekedtünk, van egy youtube csatornánk is, és ők is csináltak egyet. Nagyon megbántottak!!! De 2 héttel később kibékültünk de az a hárpia csaj még mindig ott volt. és most egymásnál aludnak...stb kész bff-ek. De pedig már nem is vagyok mással próbálok vele lenni. Nagyon sokat vannak együtt, rám már alig szán időt. Elhanyagol, pedig sokszor megbántotta az a csaj a barátomat. Én meg nagyon féltékeny vagyok mert mintha már nem is léteznék nem illek oda csak 3. kerék vagyok. Most mit tegyek???

(sajnálom aki nem érti bonyolult le írni)



#barátnő #féltékenység #egy másik csaj
2013. okt. 26. 13:14
 1/1 anonim válasza:
63%
ilyenkor a legjobb amit tehetsz, ha minel tobb faszt szopsz le, esetleg dugasd meg magad ismeretlenekkel, majd posztold a videokat a facebook oldaladra, amin rogzitetted az aktust. nem kell megkoszonnod, mindenkivel elofordul, szivesen segitettem
2013. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!