Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Miért van az, mitől, hogy már társaságba sem érzem jól magam, mostanába, ha iszok, nem az hogy oldottabb lennék, hanem, Bús komor, teljesen lehangolt, Nincs meg a témám másokkal, nem tudok kérdezni.. hamar elfárad a figyelmem. el is vesztem a fonalat, ha meg ráeszmélek egy témára akkor késöbb esik le, és már rég túl tárgyalták. Ezért olyan rossz Kivülállók úgy láthatják mintha nem lennék képbe, vagy valami bajom lenne. És mindig már egyre többször Szégyenkezve érzem magam. De nem csak akkor van ez ha iszok, még józanúl is, egyszerűen annyira sokfele kell figyelni meg követni a témákat együtt nevetni.. hogy én nem tudom követni. Mintha egy másik világba lennék.. Vannak akik látják ezt meg értik hogy nem játszom meg magam, próbálnak is segíteni ahogy tudnak... de nemtudom ezt kimutatni És még a korra se lehet fogni, mert idős sem vagyok. de valahogy úgy érzem magam...
2014. nov. 13. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

depresszió?

vagy valami betegség előjele... fáradékonyság, és ezért nem tudsz odafigyelni

2014. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy fáradtság.. lehet benne az is persze
2014. nov. 13. 19:34
 3/4 anonim válasza:
Nincs rajtad mostanában túl nagy nyomás? Stressz? Ilyenkor nem gondolkozol valami máson? Lehet van valamilyen megoldatlan probléma és azon kattogsz közben.
2014. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez pl nem lehet hülyeség.. Lehet, sőt biztos, van olyan hogy tudatlanul, mármint úgy ha még nem is gondolok rá nincs a fejembe, de hatása alatt vagyok ? emiatt a teljesítőképesség leesik
2014. nov. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!