Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hozzám miért állhat úgy...

Hozzám miért állhat úgy mindenki hogy mégis mi a sz*rt és minek beszélgessen velem?

Figyelt kérdés

Igazából akárkivel próbálok kapcsolatot teremteni, akár élőben akár interneten, kb. mindenki így viszonyul hozzám. Hogy velem mégis mit beszélgessen, meg ha nem nagyon ír vagy mond semmit és megkérdezem miért, az a válasz rá hogy "nem tudok mit mondani, nem tudok témát".

És mindig ez van, lehet a másik fél akármilyen érdeklődési körű, a beszélgetés egyszerűen halott, mert a másik semmit nem hajlandó magától mondani.

Stílusom nem nagyon van, a természetet szeretem, hétköznapi dolgokról is szeretek beszélgetni, meg tv műsorokról. Természetfényképeimet szeretem mutatni mondjuk mértékkel szoktam csak. Nem vagyok egy vicces ember, inkább komoly, van humorérzékem csak nevettetni nem tudok. Ja és elég sokat szoktam kérdezni, de erre talán azért van szükség, mert erőltetett a beszélgetés.

Mi lehet a baj, hogyan változtathatnék magamon?


2014. okt. 18. 14:21
 1/7 A kérdező kommentje:
18/F
2014. okt. 18. 14:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Senki nem szereti ha kérdezgetik, főleg ha olyanokat, amitről nem szeretne beszámolni, talán ez is az egyik ok.? van aki a természetfényképekre sem kíváncsi, az is unalmas egy idő után, főleg ha még dícsérgeni is kell.
2014. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha ő is hozna fel témákat meg kérdezne, nem kéne annyit kérdeznem. De alig történik velem valami nem tudok folyamatosan csak én mesélni.
2014. okt. 18. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert rossz embereknél próbálkozol...
2014. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mindenki ezt csinálja, maximum az tud velem normális lenni velem aki ilyen nem bulizós, nincs megelégedve magával esetleg nagyon utálja is mondjuk a testét vagy ilyesmi, vagy depressziós is. Az olyanok tudnak velem esetleg normálisabbak lenni, de még azok se mindig. A mentálisan egészséges emberek messzire elkerülnek.
2014. okt. 18. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

vannak lelki problemaid? szereted az embereket? vagysz a tarsasagukra? vagy inkabb megvagy nelkuluk? beszelgetni akarsz valakivel, de sosem jon ossze? szereted onmagad?

talan ezek a kerdesek segitenek ravilagitani a valaszra.

2014. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lelki társam,hát megvagy?!!!19/F
2014. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!